Nädalahoroskoop 12-18 aprill 2021


Jäär

Nüüd tuleks järjepidevalt edasi liikuda, sest ettevõtmised hakkavad edenema ja Teid ootab edu. Võimalik, et saate mingi sõnumi unenägudest. Tööl võib oodata ametikõrgendus. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Sõnn

Sõnni on tabanud seisak. Ta küsib „ Kas siit üldse läheb paremaks?“ Praegune olukord on tekkinud selleks, et saaksite edasi liikuda ja hetkel aja pisut maha võtta. Võtke aega iseendale, sest olukord on kohe-kohe muutumas. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kaksikud

Te kiirgate positiivsust ja inimesed naudivad Teie seltskonda. Olete täielikult oma elemendis ja Teid valdab rahulolu ja sügav teadmine, et saavutate kõik, mida ette võtate. Soodne aeg proovida midagi täiesti uut. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Vähk

Vähk tunneb see nädal suurt vajadust teadmiste järgi. Hea aeg lugeda raamatuid, kuulata podcaste või osaleda mõnel koolitusel. Suhtes Vähid mõtlevad konkreetse plaani, kuidas suhtega uuele tasandile liikuda.Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Lõvi

Teid valdavad kõhklused-kahtlused, kuid nüüd on vaja otsus ära teha! Kui on olnud rahaprobleeme, siis need kaovad. Pöörake ka rohkem tähelepanu oma tervisele. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Neitsi

Sel nädalal on oht sattuda vaidlustesse, mida saaks ära hoida. Mõelge mitu korda enne kui sõnavahetuses midagi välja ütlete. Tulevikuplaanides oskate teha otsuseid pikemat perspektiivi silmas pidades. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kaalud

Sinu ümber on keegi, kellega saaksid teha koostööd ja midagi suurt luua. Kaalud tähistavad see nädal oma saavutusi ja kipuvad palju raha raiskama. Lähisuhetes on täielik harmoonia. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Skorpion

Mis värvi on armastus? Kevad on saabunud koos uue ja värskega. Vallalistel Skorpionitel tuleks silmad eriti lahti hoida. Suhtes Skorpion võiks kaaslasele rohkem tähelepanu pöörata. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Ambur

Teid sütitab kõik, mis on uus ja avastamata. Olete väga püsimatu ja täis energiat. Kõik, mida ette võtate, sujub täielikult. Amburid võiksid see nädal osta loteriid, sest raha tahab kõikjalt Teie juurde tulla. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kaljukits

Maamärgile iseloomulik tahtejõud ja organiseeritus tuleb see nädal eriti esile. Te pöörate tähelepanu detailidele ja Teie peale saab kindel olla. Olge hoolas inimeste suhtes, kellele tähtsaid asju usaldate. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Veevalaja

Hea aeg teha tähtsaid otsuseid. Koostööd sujuvad ja lepingutele võib julgelt alla kirjutada. Olete põnevil ja elu toob Teile hetki, mille eest tänulik olla. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kalad

On aeg lasta lahti sellest, mis Teid edasi ei vii. Astuge mugavustsoonist välja ja te näete, kuidas suurte eesmärkide saavutamine on lähemal kui arvasite. Te ei vaja kellegi poolt kiitust või toetust- teate enda väärtust ja seda, milleks olete võimeline. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

 

Ennustaja Lora