Nädalahoroskoop 13. – 19. aprill.


Jäär (21.märts – 19.aprill)

Sellel nädalal tunnevad Jäärad end omas mahlas. Planeet Merkuur asub sinu täheelemendis. Tunned end enesekindlamalt, suudad end paremini väljendada, vajadusel oma sõna maksma panna. Tunnete väljendamisel oled ekspert ise. Teisalt suhtutakse Sinu ideedesse ja ettepanekutesse soojemalt ja vastuvõtlikumalt.

Sõnn (20.aprill – 20.mai)

Sõnnid peavad olema tähelepanelikud oma närvisüsteemiga. Impulssiivsed otsused ning oht kergemalt ärrituda võivad tekitada probleeme igapäevaelus, mida hiljem kahetsetakse. Pead seisma silmitsi olukordadega , kus keegi vajab Sinu abi ja tähelepanu. Soositud on sõprussuhted ning ühiste vaadete jagamine.

Kaksikud (21.mai – 20,juuni)

Otsingud iseenda leidmisega. Algab oma uskumuste ja filosoofiliste vaadete leidmine. Armuelus austajaid leidub, kuid täiesti võimalik, et keegi on pannud Sinu südame põksuma tugevamalt kui varem. Tööalaliselt on vaja teha korrektuure ja mõneti organiseerimist.

Vähk (21.juuni – 22.juuli)

Vähkidel tuleb tuleva seitsme päeva jooksul rohkelt teateid ning informatsiooni jagamist. Siiski tuleb meeles pidada, et külaskäikudele tuleks kriips peale tõmmata. Mõni Vähk hakkab end viima esoteerika lainele, mõni hakkab mediteerima. Ka reisimise kihk on suur, kuid tasuks püsida koduseinte vahel.

Lõvi (23.juuli – 22.august)

Võid tunda, kuidas inimesed oskavad Sind käima tõmmata nii positiivses kui negatiivses võtmes. Pole imestada, kui võid sattuda kellegi paha tuju ohvriks…siiski igasugune kompromiss aitab alati. Merkuuri positiivne aspekt Veenuse ja Marsiga annab Sulle positiivse mõttelaadi, samuti on soositud loomingulised projektid. Lõvidel tuleb olla hoolas tervise osas.

Neitsi (23,august – 22,september)

Soovid hoolt ja lähedust rohkem kui kunagi varem ent selle saamine on väljakutse. Aus tuleb olla oma emotsionaalsete vajaduste suhtes. Esile kerkivad finantsküsimused, laenud, võlad, koostööd inimestega ning seksuaalküsimused.
Võimalik, et soolas on uued koostööd.

Kaalud (23.september – 22.oktoober)

See nädal oled fokusseerinud end lastele, loomingulistele projektidele ning romantikale. Merkuur Jääras lükkab fookuse igat liiki suhetele – esiplaanil on palju suhtlemist ning läbirääkimist. Suudad ennast väljendada ja oma sõna maksma panna.

Skorpion (23.oktoober – 21.november)

Skorpionid jätkavad pühendumist koduelule. Kes alustab või jätkab olemast lainel tubaste tegevustega nagu raamatute lugemine, koristamine, kodu dekoreerimine jne. Päikese ja Pluuto aspekt võib nädala alguses tuua intenssiivseid olukordi ja mõneti stressi. Positiivne on see , et võid tõmmata ligi omale austaja, keda võiksid tundma õppida.

Ambur (22.november – 21.detsember)

Palju suhtlemist, kirju ja meile. Kes seotud meediaga, ei saa lubada sealgi vaikset perioodi. Sellel nädalal oled ideederikas, nii et pane kõik kirja. Kuu Kalades liitub Neptuuniga, mis teeb Sind romantilisemaks. Võib ka ära märkida, et kujutlusvõime on piiritu.

Kaljukits (22.detsember – 19.jaanuar)

Kaljukits, Sina pead see nädal oma töö – ja finantsolukorra üle vaatama. Midagi vajab korrigeerimist. Armuelus võib mõneti olla seis rahulikum, kuid ideaalne aeg teha endale kindlaks, mis Sind köidab ja mis tekitab pinget. Paljud hakkavad tegelema oma tervise ja heaoluga.

Veevalaja (20.jaanuar – 18.veebruar)

Oled võrreldes teiste tähemärkidega vast kõige praktilisema ja küpsema meelega. Esineb vähem rahutust ning emotsionaalsust. Siiski peab meelde tuletama, et kipud rohkem kulutama. Kokkupuudet tuleb teemadega, mis puudutavad välismaad. Armuelus on sul olemas toetus ja abi. Tuleb vaid küsida.

Kalad (19.veebruar – 20.märts)

Sellel nädalal võib juhtuda, et mõned võlad saab kätte kui ka tasutud. Kes tahavad lotot mängida, siis selleks on Kaladel soodne aeg. Terviseküsimustes tuleb olla hoolas, kuna immuunsus tundlikum. Armuelus on oodata romantikat ning lähedust. Vältida tuleb emotsiooni ajel tehtuid otsuseid. Ettevaatlik tasub olla alkoholiga.

Helista 900 1727 ja vali 21, vaatame, mida Sulle tulevik toob.
Meelerahu Soovides
Ennustaja Loreen