Nädalahoroskoop 22.11-28.11 Meerilt


JÄÄR
21. märts – 19. aprill
Jäära nädal algab vaikselt ja tasaselt, pole nagu millegi üle rõõmustada ja rõkata. Siiski, mida edasi kulgeb nädal, seda kergemaks ja helgemaks muutub ka Jäära seisund. Lähenemas on isikliku õnne tipp.
Nädala lõpu poole võiks Jäär võtta aja maha ja puhata. Lihtsalt lubada endal olla. Nautida seda, mis rõõmustab südant ja kosutab keha. Edasi läheb ainult paremaks ja tarvis on kinnitada turvavöö, õnneteel õige hoog alles nüüd algab.

SÕNN
20. aprill – 20. mai
Sõnni nädal algab tõsiste vestlustega, võimalik isegi riiuga. Peamiselt on need ikka just nende kõige lähedasematega. Vestluse võiks pidada kesknädalal, siis on kindel, et ka kaaslane on vestluses kaasas ja koos leitud lahendus on alati parim.
Võimalik, et Sõnn kipub porisema ja seda ka siis, kui tegelik põhjus selleks puudub. Mis omakorda nõuab Sõnni kaaslaselt palju kannatlikkust ja soovi dialoogiks.
Õnneks toob nädala lõpp kergenduse ka Sõnni enda sisemaailma ja ta on valmis vabandama enese käitumise eest. Juba selle nimel tasub pingutada, vabandada oskab, üdini materiaalne Sõnn, lihtsalt ideaalselt.

KAKSIKUD
21. mai – 21. juuni
Kaksikutel on lendamise tunne. Õlgadelt oleks justkui kadunud raskus ja Maa gravitatsioon näikse mitte mõjuvat. Võimalik, et tegu on hoopis nende liblikatega kõhus, mis on tekkinud uue tutvuse ilmudes. Vastust teab vaid Kaksik ise.
Vahet ei ole, mida Kaksik ette võtab, kõik õnnestub. Hea aeg millegi uue õppimiseks, uue oskuse omandamiseks. Või hoopis uue elustiili juurutamiseks.

VÄHK
22. juuni – 22. juuli
Vähi nädal kulgeb nagu ameerika mägedel – ikka meeletutesse kõrgustesse ja siis kolinaga alla. Tuju ja meeleolu peamiselt. Reaalsus on ikka jätkuvalt paigas nagu alati.
Mõtted väikesest puhkusest tasuks tõsiselt kaalumisele võtta. Vastasel korral peletab Vähk kõik oma kallid enda ümbert.
Nädala lõpu võiks Vähk veeta pigem oma kodus teki all, seltsiks hea film või raamat.

LÕVI
23. juuli – 22. august
Lõvi nädal algab mõnusas, enesele õlale patsutamise, meeleolus. On ka põhjust, minevikus tehtud valikud, loovad nüüd tulemusi.
Nädala keskpaik tõstab üles argised teemad ja toimetamised. Nende puhul kehtib hea reegel – teeb ära, on tehtud! Kõik, mis nüüd venima jääb, see lohiseb lausa uude aastasse kaasa.
Õnneks on nädala lõpuks kogu argine temaatika selja taga ja Lõvi saab mõnuga nautida
väljateenitud puhkusehetki.

NEITSI
23. august – 22. september
Neitsi nädal tõotab tulla mitmel rindel rühmamise ja tähelepanu jagamise tähe all. Mingist hetkest tundub kõik kokku kuhjunud ja katki olevat. See on vaid näiline, pedantne ja tubli Neitsi saab kõikide kohustustega ideaalselt hakkama.
Ainukeseks murekohaks võivad olla suhted. Lähedased ei saa nii palju tähelepanu nagu Neitsi ise sooviks neile anda.
Nädala lõpp toob endaga kaasa mõnusa, väljateenitud puhkuse. Ka selles oskab Neitsi olla täiuslik.

KAALUD
23. september – 23. oktoober
Kaalud on, algaval nädalal, kütkestavad ja intellektuaalselt teravad. Säravad ja sätendavad.
Rõõmustavad oma kaaslasi. Võimalik on ka täiesti uue partneri ligi tõmbamine. Kes otsib veel seda „Oma ja Õiget“ siis suur tõenäosus on teda kohata just nüüd.
Ainsaks pingekohaks võib olla rahaline seis. Lihtsalt Kaalud, oma suures kinkimise tuhinas, võivad unustada, et rahal on komme otsa saada. See ei ole muidugi ületamatu takistus, Kaalud teavad ideaalselt ka seda, et raha ei ole maailmast otsas, lihtsalt tuleb seda rohkem enese reaalsusesse tõmmata.

SKORPION
24. oktoober – 21. november
Skorpion on oma sõiduvees, ta mõte lendab kiirelt ja ta tegutsemine on vahe, asjalik. Töö lausa lendab ja ka pikalt seisnud keerukamad ülesanded, leiavad lahenduse kergusega.
Suhted on selged ja sirged. Skorpion tunneb hoitust ja kannab seda ka edasi oma kallitele.
Elu on ilus!

AMBUR
22. november – 21. detsember
Amburi nädal toob pöörangu. Pikalt vindunud teemad on leidnud lahendused ja kõik sujub jälle mõnusalt ja Amburile sobivalt.
Suhted on täis helgust ja armastust. Õnnelik Ambur on suurepärane kaaslane ja see peegeldub talle endale ka tagasi. Õnn saab võimendatud mitmekordselt läbi kallite inimeste.
Nädala lõpp toob endaga kaasa mõnusa puhkusemeeleolu. Üks mõnus pikk pühapäevahommik, koos kalli kaaslasega, voodis on ideaalne punkt toredale nädalale.

KALJUKITS
22. detsember – 19. jaanuar

Kaljukitsele toob algav nädal fookusesse pere ja kodu teemad. Ei, probleeme ei ole, on ainult Kaljukitse enda sisemine tung luua veel paremat ja hubasemat õhkkonda. Veel rohkem armastust, veel rohkem lähedust.
Sama kehtib ka Kaljukitse isikliku välimuse kohta. Pole midagi imestada, kui nädala vahetuse võtab Kaljukits vastu totaalse muutuse läbiteinuna.

VEEVALAJA
20. jaanuar – 18. veebruar
Veevalaja nädal algab töö teemade ja pingetega. Otsekui torm veeklaasis, aga teha ka ei saa midagi, see on lihtsalt paratamatus, millest tuleb sirge seljaga läbi minna. Nädala keskpaik toob endaga kaasa juba selginemise ja pingete taandumise. Oluline on mitte vastanduda ja hinnanguid anda.
Nädala lõpp on juba kergemas meeleolus ja võimalik, et ka pidulikumal lainel, seda tubli Veevalaja hinges.

KALAD
19. veebruar – 20. märts
Kaladele toob nädal suhtlemist ja suhteid. Seni üksikutel Kaladel on suur tõenäosus leida enda kõrvale see Õige. Suhtes Kalad avastavad, et kaaslane kõrval, on ikka nii oma ja hea. Armastust jagub igasse päeva kuhjaga, on see siis taasleitud vana või täiesti uuesti loodud.
Töös kipuvad Kalad sel nädalal olema pigem sellised individualistid ja veidike oma arvamust peale suruvad. Tasuks vaadata end distantsilt, kas ikka maksab?

Lisaküsimuste korral olen igale tähemärgile olemas liinil 900 1727 valik 22
Ennustaja Meeri