Nädalahoroskoop 27.12-02.01 Meerilt


JÄÄR
21. märts – 19. aprill
Jääral on jätkuvalt suur oht üle pingutada ja end tühjaks kurnata. Tasuks mõelda tõsiselt puhkusele ja astuda selle suunas reaalseid samme.
Aastavahetus kujuneb Jäärale kirglikuks ja tuliseks. Seda nii üksikutele kui ka kindlas suhtes olevatele. Õhus on võimalikkus leida enda kõrvale see õige või siis saada olemasolevalt õigelt tulevikusuunaline ettepanek.

SÕNN
20. aprill – 20. mai
Sõnni algav nädal kulgeb mõnusas rahus ja totaalses rahuluolus, kaaslaseks suurejoonelised tulevikuplaanid. On ka põhjust olla rahul, Sõnn on palju teinud ja kaugele jõudnud.
Tulevikuplaanides tasuks jätta suurem nurk enesearengule ja sisemisele kasvule, algav aasta soosib seda Sõnnile.

KAKSIKUD
21. mai – 21. juuni
Kaksikud tunnevad end lõpuks täielikult väljapuhanuna ja kuigi viimatine aeg on toonud palju tagasilööke, on meeles siiski vaid hea ja positiivsema tulevikuvaatega teemad.
Aasta esimesed päevad toovad Kaksikus üles reisikihu ja seiklusliku vaimu. Õnneks leidub ka kaaslasi, kes on valmis kasvõi maailma lõppu kulgema, peamine, et lõbus on.

VÄHK
22. juuni – 22. juuli
Vähi nädala märksõnaks võiks olla intuitsioon ja sisemine maailm. Ta loob seoseid ja lahterdab kogemusi. Kõik salapärane näib kutsuv ja ahvatlev. Uue aasta saabudes võib ta tunda totaalselt uut ja värsket hingamist. Mõtted jalutavad suurte saavutuste radadel ja aasta esimesed sammud on ka selles suunas. Saavutusvajadus on laes, miks mitte seda enda kasvuks ära kasutada.

LÕVI
23. juuli – 22. august
Uus nädal algab Lõvile rahutult, ent mida rohkem nädala lõpule aeg tiksub, seda kindlamaks ja rahulikumaks muutub Lõvi meel. Aastat vahetab Lõvi koos tagasivaatega, mis sai tehtud ja mida veel peaks. Nii mõnigi isend leiab end väga rahuldust pakkuvast paigast. Kõik on täpselt nii, nagu Lõvile meeldib.

NEITSI
23. august – 22. september

Neitsi on algaval nädalal parimaks kaaslaseks, nii oma kallitele kui ka iseendale. Aasta numbri vahetab Neitsi romantilises seltskonnas, pühendudes oma kaaslasele. Mõneti võtab Neitsi seda otsekui investeeringut tulevikku. Õnneks ei pea ta selles pettuma.
Tulevikuplaane tehes on Neitsi, talle omaselt, pedantlik ja üksikasjalik. Peensusteni lahtikirjutamise juures on vaid oht, võtta ära kogu maagiat protsessilt endalt.

KAALUD
23. september – 23. oktoober
Kaalude nädal kulgeb töiselt ja töömõtetega. Kas suund on õige? Mida peaks muutma? Mida kõigest käsilolevast valida, mida jätta? Õnneks ei kulge kogu pühade periood analüüsides vaid Kaalud saavad osa ka ilust ja melust. Olles mõistvaks ja heaks kaaslaseks oma kallitele.

SKORPION
24. oktoober – 21. november
Algaval nädalal võtab Skorpion aja maha ja pühendab selle, vabanenud ressursi, oma sõpradele. Nii möödubki nädal talle meeldivate ja põnevate vestluste saatel. Koos tulevikuplaane tehes. Kõik on rahul ja rahus.

AMBUR
22. november – 21. detsember
Amburi nädal kulgeb optimistlikkus toonis, isegi siis, kui teemad ja mõttekohad veidike raskemad on. Tuleviku suunas on Ambur rõõmus ja helge. Aasta esimestel päevadel võib Ambur tunda, et temas on otsekui selginemine ja vabanemine toimunud. Teemad on järjestuses ja kõik on ilusti kontrolli all. On see kontroll siis tõeline või näiline, ei oma mitte mingit tähtsust ega tähendust.

KALJUKITS
22. detsember – 19. jaanuar
Kaljukitse algav nädal kulgeb müstika ja esoteerika lainel. Kõik on kuidagi eriline ja müstiline.
Isegi, talle nii omane, skeptitsism näib olevat teda maha jätnud. Ja ongi hea. Usk on elus edasiviiv jõud ja algaval nädalal Kaljukitsel seda jagub. Isegi kaaslase eest, jaoks, tõttu.

VEEVALAJA
20. jaanuar – 18. veebruar
Möödunud kuud ei ole Veevalajale lihtsad olnud. Takistused ja raskused – õnneks on need nüüd möödas ja Veevalaja saab rahus uude aastasse astuda, taskus kindel märk, et tuleviku suunas on rohkel heldust ja õnnistusi oodata.

KALAD
19. veebruar – 20. märts
Kalade nädala märksõnaks võiks olla ülemõtlemine, suurendamine ja probleemide paljundamine. Tundlikud Kalad on lausa hädas. Ja ometigi ei leia nad ka midagi, mida saaks kohe ja konkreetselt muuta. Õnneks! Tegelik reaalsus on teine, mis Kalade kaunis peakeses, tegelikkuses on kõik korras ja hästi. Lihtsalt eneses olles, ei märka me suuremat plaani ja võimalikkusi. Usaldusest on palju abi.

Lisaküsimuste korral olen igale tähemärgile olemas liinil 900 1727 valik 22
Ennustaja Meeri