Nädalahoroskoop 29.11-5.12 Meerilt


JÄÄR
21. märts – 19. aprill
Jäärale on algamas väga praktiline ja töine periood. Päevad on täis asju, mis lihtsalt tuleb ära teha.
Ja Jäär teeb ka, hästi teeb.
Nädala lõpp toob väljateenitud puhkuse ja naudinguhetked koos kallimaga. Vabadel Jääradel on võimalus leida enda kõrvale see kõige Õigem.

SÕNN
20. aprill – 20. mai
Sõnni nädal on tasakaalus – on kõike, on tööd, on puhkust, on suhtlemist ja helgeid hetki. Sõnn tunneb end hästi ja omas elemendis.

KAKSIKUD
21. mai – 21. juuni
Kaksikud kõiguvad, tuju muutub ja sõidab üles-alla. Seostada ei oska seda kõikumist mitte keegi, mitte millegagi. Nii lihtsalt on.
Probleemid ja üleskerkivad teemad on pigem olmelist laadi, kui muud. Kergelt lahendatavad ja lihtsalt mõistetavad, midagi, mis tuleb lihtsalt ära teha.

VÄHK
22. juuni – 22. juuli
Vähile tuleb aktiivne ja toimekas nädal. Tegutsemisi jagub ja Vähile see meeldib. Tunne on, et Vähk võiks valitseda maailma, ei ole ühtegi teemat, millega ta hakkama ei saaks.
Nädala lõpp toob kaasa, väljateenitud, puhkuse. Mis iseenesest võib tekitada Vähis paanikalaadse tunde, et kas nüüd ei ole teda kellelegi vaja. Rahu, see on ainult ajutine.

LÕVI
23. juuli – 22. august
Lõvi võib, algaval nädalal, olla veidike pahur. Talle täiesti mitteomasel moel. See võib tuleneda suurest kohustuste koormast, mis Lõvi vabatahtlikult enda õlule on kahmanud. Õnneks on tegu lühikese perioodiga ja peagi on Lõvi tagasi tema ise – päikeseliselt särav ja veidike laisk.

NEITSI
23. august – 22. september
Neitsi algav nädal, on hea elumuudatusteks. Kas äkki oleks vaja toidukapp üle vaadata või
liikumisharjumused? Kõik, mida Neitsi proovib muuta, see juurdub ja jääb püsima. Miks mitte luua sellelt pinnalt midagi head ja kasulikku.
Suhetes on rahulik ja tasakaalus periood.

KAALUD
23. september – 23. oktoober

Kaalude nädal on keskelt pooleks, teine pool tunduvalt rõõmsam ja helgem, kui esimene. Esimese poole saginas ja hektilisuses on hea mõelda, et kohe on see läbi ja helgus saabub tagasi. Nädala lõpp toob eriti kerge ja mõnusa olemise, näikse nagu Kaalud, koos oma kaaslastega, oleks lausa armastusega üle kallatud.

SKORPION
24. oktoober – 21. november
Skorpionile on algamas infoküllane nädal. Õnneks on energiatase ka kõrge, et seda kõike vastu võtta ja läbi seedida. Võimalik, et Skorpion leiab endale uue hobi või harrastuse, mis jääb teda pikemaks ajaks saatma.
Nädala lõpp õnneks tempo raugeb ja Skorpion saab lasta ajul puhata.

AMBUR
22. november – 21. detsember
Amburil on algamas kummaline nädal. Kõik näikse olevat korras ja siiski ei ole ka. See on näiline.
Tegelikkuses on siiski kõik hästi ja järjest paremaks läheb. Mingi sisemine kummaline rahutus närib Amburit terve nädala, kõhklused ja kahtlused. Hea hetk, et uurida, kas valitud suund on ikka õige ja kuhu välja viib.

KALJUKITS
22. detsember – 19. jaanuar
Kaljukitse nädal on toimekas ja tegus. Liigagi tegus. Kaaslastel võib tekkida tunne, et nad ei jõua, ees kihutavale Kaljukitsele, järele. Töönädala lõpuga, reede õhtul, paneb ka Kaljukits oma toimekusele punkti. Puhkamisega võiks siiski olla ettevaatlik, hilisemalt võib olla end raske jälle liikuma saada. Äärmusest äärmusesse – targem oleks siiski leida tasakaal.

VEEVALAJA
20. jaanuar – 18. veebruar
Veevalaja nädal tõotab endaga tuua naudinguid ja kirehetki. Kui kõrval on kindel kaaslane, siis kulgevad õhtud mõnusalt teineteist nautides. Vallalistel Veevalajatel võib minna keeruliseks.
Kahjuks ei ole tähed soosivad uue kaaslase leidmiseks.

KALAD
19. veebruar – 20. märts
Suhete silumise nädal – võiks olla Kalade algava nädala märksõnaks. Kalad on diplomaatilised ja empaatilised. Kõik mõrad suhetes, on see siis paarisuhe või kolleegide vaheline, saavad sirgeks ja selgeks räägitud ja ära klaaritud.
Nädala lõpp toob mõnusaid hetki sõprade või kallima seltsis.

Lisaküsimuste korral olen igale tähemärgile olemas liinil 900 1727 valik 22
Ennustaja Meeri