Nädalahoroskoop 5.-11. aprill 2021


Jäär

Uus nädal toob uued suunad! Olge avatud, sest uued võimalused annavad endast märku. Võimalik, et kohtute kellegagi, kes saab aidata Teid suurema eesmärgi saavutamisel. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Sõnn

Küsimused, millele olete otsinud vastuseid, saavad nüüd lahenduse. Sõnni elu on see nädal täielikus voolamises- ta naudib elu ja on veidi unistaja. Olge aga ettevaatlik rahaasjades, sest keegi võib teid meelitada tehingusse, mis pole Teile hea. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kaksikud

Kas olete võtnud elu viimasel ajal liiga tõsiselt? Kaksikud vajavad nüüd puhkust, aega iseendale ja lõõgastust…Võimalik, et tunnete puudust ka õhu elemendi järgi. Võtke aeg maha ja nautige matkarada või sõitke maale. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Vähk

Vähil on endasse vaatamise nädal. Ta julgeb vaadata seda, mille eest muidu põgeneb. Vaadake kaugemale tulevikku ja tehke otsuseid pikemat perspektiivi hinnates. See nädal võite ka armuda. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Lõvi

Mis oleks kui usaldaksite elu täielikult? Mis oleks kui võtaksite omaks uskumuse „ Elu juhtub minu jaoks“. See nädal võib pakkuda Teile väljakutseid, kuid see kõik on põhjusega. Teie intuitsioon on see nädal eriti tugev. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Neitsi

Selle nädala märksõna on „ puhastus“. Neitsi tunneb, et vajab puhastust, seda nii mõtetes kui kodus. Hea aeg suurpuhastuseks. Vältida tuleks lubaduste andmist võõrastele inimestele. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kaalud

Väljute see nädal mugavustsoonist ja tahate proovida uusi asju. Teid inspireerivad teised inimesed ja oskate rõõmu tunda teiste saavutustest. Soodne aeg töö vahetuseks. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Skorpion

Olete liialt keskendunud puudusele ja ei märka head enda ümber. Ärritute kergelt ja ei taha teisi mõista. Skorpionid on see nädal rohkem minevikus kui olevikus. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Ambur

Olete väga ambitsioonikas ja järjepidev. Teil on uued värsked ideed ja te tõmbate justkui magnetina oma ellu võimalusi, et neid teostada. Suhtes Amburitel võib tekkida soov osta oma kodu. Vallalistel Amburitel tuleks see nädal silmad eriti lahti hoida. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kaljukits

Tunnete suurt vajadust suhelda ja tutvuda uute inimestega. Kaljukitsed on see nädal väga töökad ja on oht ületöötamiseks. Pöörake rohkem tähelepanu oma sõpradele-keegi võib just Teie nõu vajada. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Veevalaja

Veevalajad peavad see nädal hoiduma valetamisest ja faktide varjamisest. Saladused tulevad päevavalgele. Emotsioonid on segased ja miski pole selge. Uus energia on aga kohe-kohe saabumas! Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Kalad

Astuge samm tagasi, et minna kaks sammu edasi. Olete pisut läbipõlenud ja tunnete, et kõike on liiga palju. Terviseprobleemid kaovad. Võimalik on üllatav uudis perekonnaliikmelt. Helistage 9001727, valige 25 ja vaatame mida toob uus nädal just Teile.

Ennustaja Lora