Nädalahoroskoop 6.12-12.12 Meerilt


JÄÄR
21. märts – 19. aprill
Jäära nädalasse mahub palju tööd, ideid ja plaane. Kõik, mis sõltub Jäärast endast saab ka tehtud. Takistuseks võivad osutuda kolleegid ja koostööpartnerid. Pigem tegutseda ja toimetada üksi, kui kambakesi, kulub vähem närve.
Suhted on pingelised ja Jäär kipub end kaaslaste peale välja elama. Tasuks end veidike pidurdada, vastasel korral istub Jäär jõululauas üksi.

SÕNN
20. aprill – 20. mai
Sõnni nädal on heitlik ja täis tunnetetorme, laugust ja siis otsa tõeline orkaan. Kõikidel Sõnni kaaslastel tasuks varuda pikka meelt ja kannatlikkust. Abiks tuleb vast ka teadmine, et see on mööduv nähe ja peagi on rahulik Sõnn tagasi.
Töös on palju tühja rapsimist ja tõmblemist. Tasuks äkki võtta aeg maha ja vaadata kõike distantsilt.
Vahel saab oodates kiire otsa.

KAKSIKUD
21. mai – 21. juuni
Kaksikute nädal tuleb kiire ja tegus. Toimetamist jagub nii palju, et Kaksik ei suuda nädalavahetust ära oodata, lootuses end mõnusasti välja magada lõpuks. On suur oht teha liiga, suure rühmamisega, oma tervisele.
Vallalistel Kaksikutel on suur võimalikkus leida enda kõrvale see Õige.

VÄHK
22. juuni – 22. juuli
Vähi algavat nädalat võiks iseloomustada sõnaga motivatsioonipuudus. Miski ei innusta ja kõike on liiga palju. Soov on ainult pikutada ja nautida oma mõnusat pesa. Õnneks on see mööduv.
Nädalavahetus toob juba kergemaid ja rõõmsamaid noote.
Oht teha liiga tervisele, kasuks tuleb oma une tasakaalu jälgimine.

LÕVI
23. juuli – 22. august
Lõvi nädalas on palju takistusi. On need siis asjade või inimeste näol, ei oma tähtsust. Lõvi on häiritud, et tema tavapärane ei kulge harjunud rütmis. Samuti võib keegi kahelda Lõvi autoriteedis, mis omakorda tuska valmistab. Õnneks on Lõvis ka piisavalt arrogantsi, et ignoreerida lihtsalt rumalaid inimesi.
Nädala lõpp on juba kerges voolamises ja kõrgemas sageduses.

NEITSI
23. august – 22. september
Neitsi on õnnelik, kui saab, algava nädala, veeta koduseinte vahel. Ainuke koht, kus ta tunneb ja tajub end õiges konditsioonis ja voolamises. Väljaspool kodu on suur oht konfliktideks ja üleliigseks emotsioneerimiseks.
Kodused tööd pakuvad Neitsile, sel nädalal, palju rõõmu. Miks mitte seda teadlikult ära kasutada ja lõpetada ära pooleliolevad tööd või kujundada oma kodu ümber.

KAALUD
23. september – 23. oktoober
Algav nädal toob Kaaludes välja kõik kitsaskohad ja probleemid. Nädal algab kaosega. Õnneks on kesknädalaks kõik möödas ja Kaalud tagasi oma rõõmsameelses rahulolus.
Töö poolest on Kaaludel algamas edukas periood. Töö lendab käes ja kordades rohkem saab tehtud, kui varasemalt.

SKORPION
24. oktoober – 21. november
Skorpion võib, algaval nädalal, tunda soovi ja vajadust eraldumiseks. Kõike näikse olevat liiga palju ja enda sisemaailm tundub huvitavam paik olevat, kui töökollektiiv või sõprusringkond. Ja õige on, loominguga tegelevatel Skorpionitel on kõik kraanid avatud, see eemale tõmbumine võib avada ukse muusale.
Suhted on veidike pingestatud ja kallitel kaaslastel tasuks anda Skorpionile ruumi.

AMBUR
22. november – 21. detsember
Ambur särab ja sätendab. Uuel nädalal ei jää ta nähtamatuks mitte kusagil. On see siis töö või kool või perekond – Ambur on selle keskmes ja oma õnne tipul.

KALJUKITS
22. detsember – 19. jaanuar
Kaljukitse nädal algab tegusalt ja hoogsalt, kõik lendab ta käes ja seda mõnusat hoogu jätkub terveks nädalaks. Ainuke ohukoht on võimalikkus end ära kurnata. Tasuks jälgida toitumist ja magamist. Kas unetunde jagub või on une arvelt tegevusteks näpistatud. Et tulevikus mitte lõivu maksta, tasuks olla enda tervise suhtes tähelepanelik.

VEEVALAJA
20. jaanuar – 18. veebruar
Veevalaja nädal on pigem keeruline. On palju võimalikkusi konfliktideks ja pingelisteks
olukordadeks. Kasuks tuleb vanasõna: 9 korda mõõda, 1 kord lõika. Kas maksab kõike kohe välja kähmata, äkki on kasulik mõned sõnad enne südames üle kaaluda.

KALAD
19. veebruar – 20. märts
Kaladel on tulemas edukas nädal. Nädala lõpus vaatab Kala tagasi ja peab perioodi igati
kordaläinuks. Kahjuks on sellega ka oht end premeerida ja seda millegi kahjulikuga. Teadlikuid valikuid tehes, ei teki ohtu energiataseme kõikumisele.
Suhted on head ja ladusad. Võimalik, et Kalad saavad ootamatu ettepaneku osaliseks kalli kaasa poolt.

Lisaküsimuste korral olen igale tähemärgile olemas liinil 900 1727 valik 22
Ennustaja Meeri