NEED 4 TÄHEMÄRKI ON TÄNU JÄÄRA NOORKUULE VALMIS SPURTIMA EDU SUUNAS


On põhjus, miks tunnete end Kuust huvituvat. Kui see valgustab öist taevast oma teispoolsuse kumaga, tunneb see end armastatuna ja kosmilise vibratsiooni abil. Astroloogias peetakse Kuud planeediks (ja üheks kõige olulisemaks planeediks). Valitsedes teie emotsioonide ja alateadlike instinktide üle, on kuu ühendatud teie sügavaima ja sisemise osaga. Ja kuna noorkuu tähistab 28-päevase kuutsükli algust, julgustab see teid astuma esimesi samme uuel teekonnal. Kui olete üks sodiaagimärkidest, keda 2022. aasta aprilli noorkuu Jääras mõjutab – Jäär, Vähk, Kaalud ja Kaljukits –, siis on teil põhjust seda hüpet uuele tasandile uskuda.

Noorkuu Jääras süütab sädeme, millel on vägi muutuda täieõiguslikuks leegiks. See tormiline tulemärk vohab adrenaliinist ja sunnib sind alati enesekindlust ja julgust omaks võtma. Laske Jäära kirglikul, järjekindlal ja peatamatul olemusel oma südant sütitada ja tuletage meelde, et elu on mõeldud *elamiseks*, mitte lihtsalt jälgimiseks. Võistelge ihaldatud ülevuse nimel, sest olete palju tugevam, kui arvate.

Pidage meeles, et parem on tuhat korda ebaõnnestuda, kui mitte kunagi proovida, sest võit pole alati eesmärk. Lõppude lõpuks on teil ebaõnnestumistest palju rohkem õppida kui õnnestumistest.

See on põhjus, miks see noorkuu on nende tähemärkide jaoks nii võimas.

Jäär: määratlete uuesti oma enesetunnet ja võtate omaks tervenemise

Kes sa tegelikult oled? Kui te tänapäeval vastust ei tea, muudab see noorkuu seda kohe. Sa oled Jäär, mis tähendab, et sa ei tagane kunagi väljakutsetest, seega usu endasse ja kõigesse, mille eest seisad. Kuigi see noorkuu tekitab mõningaid raskeid emotsioone, toimub paranemine läbi selle mida te omaks võtate, sügaval oma südames. Sa oled ilus, nii et anna endale oma ebatäiuslikkus andeks.

Vähk: arendate karjääri, mida olete alati soovinud

Olete väga lähedal edu kõrgeimate dimensioonide saavutamisele, sest saabuv noorkuu tungib ilma vabandusteta läbi teie karjääri 10. maja. On aeg järgida oma unistusi ja seada esikohale eesmärgid, mis teile tõeliselt olulised on. Laske lahti unenägudest ja hakake keskenduma sellele, mida olete alati pidanud tegema. Ja pidage meeles – keegi ei saa teha seda, mida teete, nii, nagu teie seda teete.

Kaalud: arendate oma suhteid armastuse ja mõistmisega

Vaatate oma suhteid selle noorkuu ajal lähemalt. Kuna see alustab uut peatükki teie seitsmendas partnerlusmajas, juhatab see noorkuu teid armastuse andmise ja vastuvõtmise sügavamale mõistmisele. See julgustab teid ka mõtlema ümber harmoonia, stimulatsiooni ja pühendumise taseme, mida te teistelt saate, sest te väärite suhet, mis ei pane teid kunagi lojaalsust kahtluse alla seadma.

Kaljukits: sa valad armastust oma isiklikku ellu

Sa väärid ruumi, mis kuulub sulle; koht, kus tead, et võid end alt vedada ja olla aus mina. Kuna see noorkuu toob tervenemise teie neljandasse kodu ja pere majja, hoolitsete oma elu algusest peale, nii et ärge alahinnake seda pühendumise taset, mida teie süda nõuab. Olete omaks võtnud armastust just seal, kus seda kõige rohkem vajate, nii et looge kodust selline versioon, mis teile sobib.

 

 

Kui soovid vastuseid küsimustele või nõuandeid kaartidelt

siis helista 900 1727.

Vaata, kes ennustajatest on hetkel liinil: https://ennustus.ee/hetkel-liinil/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: www.elitedaily.com