Needuse eemaldamine


Needuse eemaldamine.

Kellelegi needuse pealepanemiseks on mitmeid erinevaid viise ja võimalusi. On olemas pulbreid, küünlaid, loitse ja nukke, mis suunavad negatiivset energiat kellegi suunas teele.

Kuid õnneks on ka needuse eemaldamiseks niisama palju võimalusi ja viise, kui nende pealepanemisekski ja sealjuures ei pea needuse eemaldamiseks sugugi just pikki ja keerulisi rituaale läbi viima.

Allpool on ära toodud mõned lihtsamad viisid needuse eemaldamiseks. Neid saab läbi viia ise ja omas kodus.

Rituaalne vann.

Rituaalne vann on üks parimaid viise pahatahtliku needuse tagasi saatmiseks. Kõigepealt peske end puhtaks nagu te seda tavaliselt teete. Seejärel täitke vann sooja veega ning lisage sinna omal valikul needust eemaldavaid mikstuure – näiteks needuse eemaldamise sool, needust eemaldavate taimede mikstuur jne.

Lebage soojas vannis, visualiseerides endale, kuidas teile pealepandud needus igast kehaosast lahkub. Kui olete sellega lõpetanud, kuivatage end. Seejärel heitke natuke vannivett üle vasaku õla, tõusva päikese suunas.

Raske needuse puhul tuleks rituaali korrata. On täiesti tavaline, et mõnikord tuleb seda korrata kolm, seitse või kolmteist päeva järjest.

Kasutage sidrunit.

Sidrunid ei suuda mitte ainult needust eemaldada, vaid nad võivad teile ka täpselt öelda, millal see tõeliselt kadunud on. Selleks võtke terve värske sidrun ja lõigake see pooleks.

Raputage kummalegi poolele rohkelt meresoola. Seejärel liigutage kumbagi sidrunipoolt oma keha kohal, mõni sentimeeter nahast eemal. Seda tehes, visualiseerige endale, kuidas sidrun teist needust välja imeb.

Olles selle lõpetanud, asetage sidrunipooled kindlasse kohta (näiteks altarile, kui teil selline on). Jälgige sidrunit mõne päeva jooksul – kui sidrun hakkab kuivama, tähendab see seda, et needuse eemaldamine on õnnestunud. Kui sidrun aga hakkab hallitama, tuleb rituaali korrata uue, värske sidruniga.

Pese kodu needusest puhtaks.

Ka kodu võib saada needusest puudutatud. Kui teil on kahtlus, et teie koduga on just see juhtunud, tasuks kõigepealt vaadata ringi, kas pole nähtaval mingeid puudreid, topsikuid või teisi märke sellest, et keegi on üritanud teie kodu needuse alla panna.

Kui leiate mingeid kahtlaseid esemeid, hävitage need koheselt. Seejärel avage kõik aknad, pühkige harjaga või võtke tolmuimeja kogu majapidamine üle ning seejärel tehke seda märja lapiga, kasutades põrandapesuvees needuselõhkumise ainet.

Suitseta needus välja.

Mõne nõrgema needuse saab kodunt ka välja suitsetada. Kasutage selleks kas sinist või musta Salveid või magusrohtu. Negatiivne energia lahkub teie kodust koos suitsuga.

Põleta needus minema.

Rituaalid küünaldega on lihtsad, kuid väga efektiivsed. Küünlad saavad endasse salvestada mis tahes energiat, mida soovite, nad vabastavad või siis hävitavad selle.

Et eemaldada pealepandud needust, seadke oma kodus sisse üks turvaline koht, kus küünal saaks mõnda aega ohutult põleda. Siis valige oma soovi kohaselt üks needuse eemaldamise küünal ning piserdage see üle needusteemaldava õliga.

Pange küünal põlema ning laske tal põleda. Küünla põledes ja vähenedes väheneb ka needuse mõju. Küünla lõpuni põledes on ka needus kadunud.

 

Need on 5 lihtsaimat viisi needuse eemaldamiseks nii endalt kui oma kodult.

helistada numbril 900 1727 ja vali 13. Ennustaja Sof