Noorkuu energiad ja sõnumid. 17.-20. september


Täna on algamas Noorkuu ja selle mõjud. Iga kuu loomise periood toob endaga kaasa erinevaid sõnumeid sõltuvalt planeetide seisust ja mis toimub Maa ühisväljas.

Kaartide sõnum: Inimestel toimub spirituaalne kasvamine. Paljud pöörduvad sissepoole oma koopasse, et selgust saada. Mõningatel toimub seespidine muutus vaikuses, sest intuitsioon on hetkel mattunud vanade teemade all ja peab neid kihte hakkama eest ära korjama, mis on ebameeldiv protsess. Teistel on sees toimumas emotsioonide torm. Sees on segadus, sest inimesed ei ole kontaktis oma teadmiste ja otsustega, see toob üles usaldamatuse iseenda ja elu suhtes. Meie ümbritsev keskkond ja loodus peegeldab sama pilti, kus hetkel on tõusnud võimas tuul ja torm, kuid siis mõned päevad on vaiksed ja rahulikud.

Ei ole vahet, kas inimene on vaikuses või tormis, ainuke võimalus, et selgusele jõuda on iseendaga kontakti taastamine, mis praegu vajab suuremaid jõupingutusi. Kuid iga pingutuse taga on rõõmusõnumid ja rahulolu. Praegused energiad on soodsad, et olla avatud uuele ja panna seeme idanema tulevikuks. Otsusta, mida sa tegelikult tahad ja ole avatud uuele isegi kui vana energia ei ole veel täielikult kadunud.

Inimesed liiguvad puhastuse suunas ja täiskuu saabumisega ehk kahe nädala pärast on meil võimalus jätta maha vana ja lasta uuel täielikult asemele liikuda. See ongi restardi periood, kus me avaneme uuele ja vana hakkab meis taanduma. Ära ehmata kui kõik vana üks hetk muutub sulle võõraks ja ebaoluliseks, sest see näitab, et oled läbinud transformatsiooni enda sees.

Soovitus: Alati vali iseennast ja see mis Sind õnnelikuks teeb! Loo ise ja võta vastu uus.

Kui sul on küsimusi või vajad juhendamist, siis saan Sind aidata!

Ennustaja Sildare helista 900 1727 valik 33.