Noorkuu skorpionis – transformatsioon meie kõrgema olemuseni


Selle pühapäeva varahommikul kogeme me noore kuu energiaid (15.11.2020, kell 07:07) skorpioni tähemärgis.

Skorpioni suur potensiaal seisned ümbersünnis, suures sisemises ja välises transformatsioonis. Muutused, mis saavad alguse meist endist, on eriti võimendunud algaval nädalal, saades hoogsa jõu sisse kogu järgneva nädala jooksul. Eelkõige muutused, mis on sütitatud meie endi sisemisest kirest, südametrakustest ning südame ja mõistuse vahelisest kõrgema tahte koostööst.

Tundlikumad inimesed on kogenud ja tajunud nende energiate kohalolekut juba viimaste päevade jooksul. Hea aeg otsida välja kõik oma senised noore kuu maagia ja rituaalsed toimingud ja miks mitte oma teejuhtide poolseid juhiseid kuulates luua ka rituaalses maailmas midagi täiesti uut enese jaoks.

Järgneval nädalal on olulisteks teeviitadeks: vana lõpp, uued algused, muutused, suurem pilt, peened detailid, jõud, kolmanda silma vägi, julgus, fookus, kõrged ambitsioonid, meesolemus, küpsus, loogika, praktiline tegu, õhk, ideed, mõttemaailm

Skorpioni energia kõrgemaks vormiks on kotkas, kes tuleb meid spirituaalses maailmas saatma oma terava pilgu, vabaduseiha, kõrge lennukuse ja täpse jahioskusega.
Hea on oma lennukaid mõtteid ja ideid tasakaalustada praktiliste tegevuste läbi füüsilises maailmas. Pöörame tähelepanu sellele, et meie poolt ettevõetav oleks kooskõlas meie unistuste ja soovidega.

Hea on käivitada uusi projekte: nt kodu kaunistamine, ümber projekteerimine, revalveerimine, vanade projektide lõpetamine ja kogemustarkuste kirjapanek, vanade asjade ära viskamine või edasi andmine, kodu koristamine, aia plaanide koostamine tulevaseks aastaks, igasugune tulevikku vaatamine.

Nii tööalastes kui isiklikes suhetes on hea aeg panna paika uued suunad. Alustada tuleb enesest, leides vastused küsimustele: kuhu mina tahan järgmiseks minna, mida kogeda ja kuhu edasi areneda. Seejärel uurida millised on partneri soovid enesele ning vaadata, kuidas ja mil määral need kattuvad.

On täiesti okei käia vahepeal erinevaid teid pidi, et hiljem uuesti ja küpsematena taas kohtuda. Ja kui on suhe jõudnud lahku kasvamise faasi, siis ka see on okei ning on hea aeg, et seda tõdeda ja sellele täies aususes ja usus otsa vaadata. Ning võtta vastu otsused, mis saab edasi? Kotkas tuleb ja aitab võita sellega seotud hirme ning anda juurde julgust, jõudu, sisemist selgust ja fokusseeritust.

Käesoleva noore kuu energiate kaudu on toetatud kõik see, mis aitab meil näha üheaegselt nii suuremat pilti kui iga väiksemat detaili enda sisemaailmas ja meid ümbritsevates olukordades. Vajadusel teostada kiire ja täpne parandus juba olemasolevasse.

Helista 900 1727 ja vali 14 ning vaatame mida toob see aeg just Sinule.

Maag Maria