Numbrid sinu elus 3. osa


Vaatame edasi mida pidevalt nähtavad numbrid sulle ütlema tulevad:
666 v 6666 – kuued ei ole üldse numbrid, mida karta. Kuued tulevad sulle ütlema, et ära jäta ennast tähelepanuta ning kohtle end hellalt ja armastavalt. Nad tulevad sõnumiga, et on aeg võtta vastutus oma elu eest ja küsida: “Mida ma saaksin teisiti teha?” Jää positiivseks, otsi tasakaalu materiaalse ja spirituaalse vahel ning ees võib seista täiesti uus vaimne teekond.
777 v 7777 – usalda saatust, lõõgastu ja lase lahti oma hirmud tuleviku ees. Jäta kontroll selle üle, mis järgmisena juhtuma hakkab ning ela olevikus ning tea, et kõik läheb just nii nagu vajalik. Seitsmed on nagu sõnum kõrgemalt minalt. Kui sa seda näed, siis leia viis lõõgastumiseks, sest nii jõuavad universumi sõnumid kergemalt sinuni ning tee on valla ka imedele.
888 v 8888 – kaheksad tähendavad lõpmatust. Kaheksate nägemine näitab, et voolad universumi energias ja just sellises rütmis, mis su elus hetkel vajalik on. Ole tänulik, selle eest mis sul on ja mida oled saavutanud. Kaheksad on seotud ka karmaga ja karmaatiliste õppetundidega. Oled hetkel ühte nendest läbimas ning aeg on olla julge ja kindlameelne. Mõned asjad võivad lõpule jõuda ning ees on ootamas muutused.
Helista ja vaatame, mida universum just sulle hetkel tahab öelda.
Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17