Numbrimaagia


Numbrid on meie elus igal pool, me seame oma päeva nende järgi, näitame üles lugupidamist ja hingesoojust kui peame meeles tähtpäevi ning arvudega on seotud ka paljud meie verstapostid elus. Arvudega on seotud traditsioonid, uskumused ja meie elutee.

Number on sümbol nii erinevates usundites, religioonides kui ka inimese jaoks isiklikult. Näiteks võib sinule number üks seostuda võidu, edasiliikumise ja individuaalsusega samas kui number kaks iseloomustab duaalsust, polaarsusi, yin/yang märki jne.

Ajapikku võid täheldada ka korduvaid mustreid ning numbrijadasid oma eluteel.. see on inglite ja muude valgusolendite viis Sinuga suhelda et püsiksid vapralt oma valitud rajal. Kasuta numbreid kui tunned, et vajad toetust, juhatust ja vabanemist.

Manifesteeri endale läbi sinule sobivate visualisatsioonitehnikate just Sind toetavad sümbolid ning seejärel järgi mõnda aega ümbruskonda. Kas paned tähele muutusi? Sünkroonsusi? Võime kindlad olla, et oma elu muuta on võimalik just siin ja täna ning see saab võimalikuks läbi sinu enda isikliku jõu.

Meeleolukat nädalat soovides, Ennustaja Amara tel 900 1727, valik 15