Numbrite maagia 4 osa


Numbrite tähendused 4 .osa…jätkame numbrimaagia avamist ja tähenduste otsimist numbrikombinatsioonidele su elus.

 

999 v 9999- Midagi su elus jõuab lõpule, et teha ruumi uuele. Uus teekond on sinu ees. Astu välja oma mugavustsoonist ja astu julgelt samm edasi. Üheksas tähendavad ka olulist elu õppetundi, mida oled läbimas ning mis on su hingearengule oluline. See, mis praegu su ümber toimub on vaid ajutine ning uus rada on juba sulle avatud. Näe endas oma tõelist väärtust.

 

10 v 100 – terviklikkus, tunneta ühendust oma füüsise ja vaimu vahel, usalda oma intuitsiooni ja leia sisemine rahu ja tarkus. Spirituaalne enesetäiendamine ja areng on sulle oluline. Su elus on igakülgne küllus.

 

12 v 122 v 112 v 21 – pane rõhku oma loomingulisusele, väljenda ennast läbi loova tegevuse. Kosmiline kord hakkab sinu elus suurt rolli mängima. Su palveid on kuulda võetud ning universum töötab nende täitmise suunas.

 

13 v 133 v 113 v 31 – inglid on su kõrval. Anna oma hirmud, mured ja valu neile ning näed varsti kuidas need muunduvad ja vaikselt kaovad, saabub tervenemine. Sind toetatakse ja abistatakse ka sinu eluülesande täitmisel. Need numbrid tuletavad sulle meelde positiivse mõtlemise tähtsust igas asjas ja igal ajal.

 

Helista Roosile 900 1727 valik 17 ja vaatame, mis elul sulle just nüüd pakkuda on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.