Numbrite tähendused sinu elus


Numbritel ja nende korduval nägemisel on kindlad tähendused. Need võivad tuua meile selged sõnumid universumilt. Ei ole kokkusattumus kui pidevalt näed ühte ja sama numbrite kombinatsiooni. See võib olla sõnum, hoiatus, tähelepanu juhtimine just sellele, mis su elus oluline või vastus su soovidele. Sellel nädalal vaatame koos, mida need kombinatsioonid võiksid tähendada.
000 v 0000 – uued võimalused ja uus algus. Oled uue tsükli alguses, seega võid luua endale kõike, mida süda soovib. Ära karda teha tähtsaid otsuseid.
111 v 1111 – number üks on jõuline manifesteerimise number. Kui näed seda kombinatsiooni, siis soovi midagi, mis sulle on oluline. Sellega paned seemne idanema. See tähendab ka universumi poolt antavat rohelist tuld – õige aeg on tegutseda ja sind toetatakse. Kasuta oma intuitsiooni. Oled õigel teel.
222 v 2222 – kahed tähendavad tasakaalu harmooniat ja usaldust. Keegi teistpoolsusest aitab sind ja juhib sind sinu soovide täitumise poole. Kahed toovad sinuni lootusrikka sõnumi, et edu on käeulatuses ning soovitavad mitte kahelda. Kahed tulevad sinuni siis kui sinu elus on konfliktid, muutused ja olulised otsused ning kinnitavad, et kõik sujub sulle õiges suunas. Järgneb…
Aitan sul mõista mida numbrid just sinule teada tahavad anda.
Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17