Oktoobrikuu lõpu ennustus – Ületa mäed.


Oktoobri teine pool ehk kaks viimast nädalat võivad tuua endaga kaasa rohkem koormust ja eneseületamist. Oktoobri keskel nüüd elu läheb kiiremaks või mõned võivad tunda rohkem emotsionaalsust.

Me võime kogeda kukkumist, kus me peame kähku üles tõusma ja edasi liikuma. Meie teele võib tulla mõningaid takistusi, et me hakkaksime rohkem oma potentsiaali kasutama ja eneseusku kasvatama. Seetõttu Oktoobri märksõnaks on „Mäed“. Tegelikult sellel perioodil ei ole midagi hirmutavat, vaid meie enda hirmud on ainukesed takistused tee peal ees.

Hirmud piiravad meil võimalusi näha ja hoiavad pimedust meie ümber. Kõige olulisem on usk ja liikuda oma valguse ehk südamekutse suunas. See aeg vajab rohkem pingutust ja vastupidavust, kuid peale seda võib elu teid selle eest premeerida.

Põhiline fookus sellel ajal on eneseareng ja töövaldkond (raha samuti). See kuu on paljudel tavapärasemast tempokam ja nõuab aega. Kuu alguses tekkis paljudel uusi väljakutseid ja võimalusi, kus ennast tõestada ja asuda enesearengule. Kuid te ei pea koormust üksinda kandma, kaardid annavad märku, et abi on lähedal kui otsite seda.

Mõned on pikalt olnud töötud ja otsingutel. Võite kogeda sellest raskust ja stressi, nii mõnigi tunneb, et on lootust kaotamas ja tahaks alla anda. Tegelikult alati on olemas võimalusi, kuid meie enda elu vaateväli on kitsas ja igapäevaelus ei märka ümbritsevat täielikult. Lisaks kui oled kukkunud tänu sellele emotsionaalsesse auku, siis kõik tundub kui ületamatu „Mägi“.

Lootus ja usk toob meid sellest välja ja kui hakkame iseennast rohkem aitama. Hakka otsima enda sees kirge, mis sütitab sinus tuld ja paneb sind liikuma õiges suunas. Tea, et tunneli lõpus on alati valgus millele järgneda.

Kui sa sel kuul ületad mõned elu „Mäed“ siis järgnevatel kuudel on õnnelikke uudiseid ja taipamisi tulemas.

Kui sa tunned, et vajad abi ja toetust raskuste ületamisel, siis võta minuga ühendust. Sa ei ole üksi oma küsimuste ja muredega!

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare