Olulised sõnumid Täiskuu nädalaks 28.09 – 4.10.2020


Seekord on täiskuu 2.10.2020 jääras ehk tule-elemendi mõjudega, mida mõjutab planeet Veenus.

Nädala üldised mõjud on Kuninga ja Kuninganna energia ja olulised sõnad on vastutus ja loomine. Mida see tähendab?

Meie igapäeva ja praktilises elus algab pead tõstma vastutuse tunne, sest Jäära tulest tekib meil tahtejõud ja energia. Me hakkame liikuma enda sees kõrgema rolli suunas, mida esindavad Kuningas ja Kuninganna ehk tahame ise oma kuningriiki juhtida (teisisõnu oma elu). Kehaliselt reageerib meie päikesepõimik, mis hakkab asju ellu viima ja paneb meid liikuma.

Osadel inimestel tekib tahtmine võtta ette suuremad plaanid ja unistused, tekib ambitsioon tõestada ennast ja maksimaalselt oma oskusi tööle panna. Inimesed, kes on olnud pikemalt enda emotsioonide või madalate energiate sees võivad hakata nägema väljapääsu. Nüüd on õige aeg riskida! Otsustada, mida jätta selja taha ja hakata hoogsalt enda tulevikku looma. Sel täiskuul võite võtta südame kutsel hüppe tundmatusse.

Loomulikult toob täiskuu üles ka kahtlusi, hirme ja väljakutseid. Kuid sel korral tuli näitab meile valgust teisele poole. Me peame selja taha jätma kõik ebakindlused ja järgnema oma õnnele-heaolule. Kui sa võtad fookuse negatiivselt, pöörad sellele selja ja vaatad positiivselt tulevikku, siis see toob sulle soovitud tulemused.

Ettevaatlikum tasub olla inimsuhetega, sest Jäära tulisus toob esile ka võimsa egotasandi. Sel ajal ei toimu südamest südamesse liikumisi. Esile kerkivad ego pinnalt tulenevad suhted ja probleemid. Inimesed saavad kontakti oma vajaduste ja tahtmistega, kuid suhetes võib see pigem tekitada pingeid, sest jäädakse tugevalt oma seisukohti kaitsma. Läbirääkimised ja südame teemad pigem nädala võrra edasi lükata. Seksuaalne tasand võib sel ajal õitsele puhkeda, sest inimesed tunnevad enesekindlust ja tahtejõudu. Lisaks tekib paljudes nö. paabulinnu efekt, et püüda tähelepanu ja saada tunnustust.

Soovitus järgmiseks nädalaks: Kasuta oma sisemist tuld, et tahtejõu pealt võtta vastutus oma elu eest. Lase minevik vabaks ja pööra vaid tuleviku suunas. Praegu on kõik võtmed Sinu käes, et luua täpselt seda mida sa tahad.

Kui Sa otsid veel oma elus suunda või Sa ei oska minevikku selja taha jätta, siis võta minuga julgelt ühendust ja aitan Sind selles.

Ennustaja Sildare helista 900 1727 valik 33.