Oraaklikaartide ennustus Veebruariks 2021


Veebruarikuu põhiline sõnum on muutused ja endaga sügava kontakti leidmine. Sel kuul peaksime oma tähelepanu pöörama väliselt sissepoole. Paraku on see ka vältimatu, sest meis kerkib esile ootamatu emotsionaalsus, arusaamatud tunded ja muud imelikud olemised. See paneb meid küsima, et mis toimub? Miks ma nii tunnen? Keda või mida süüdistada? Miks ümberringi tundub kõik negatiivne?

Tegelikult see kõik on meie sisemine hääl, kes tahab ennast kuuldavaks teha, sest igapäevaelus me tavaliselt unustame oma vajadused ja võtta aega maha enda sisse vaatamiseks. Kui soovite sel kuul rohkem selgust ja rahu, siis peate olema lojaalne iseendale ja unustame välise. Kuna veebruar on tavakuust emotsionaalsem, siis peame enda suhtes olema hoolitsevamad, emalikumad ja armastavad. See on see, mis meid maha rahustab.

See kuu toob meis endis sisemisi muutuseid. Sa võid teadvustada endale, et oled seni varjanud oma tõelist olemust, kandnud mingit maski, üritanud olla keegi või miski, mis tegelikult enam sind ei kõneta. Sul võib sisse tekkida tunne, et tahad midagi vana seljatada ja minema jalutada. Sa hakkad oma sisemist jõudu ja eesmärki otsima, et luua enda elu selliseks, mis vaigistab hinge rahutuse ja igatsuse.

Veebruari teisel poolel võivad esile kerkida tumedad ja negatiivsed mõtted, meie ebakindlused ja varjupooled näitavad ennast meile, mis on ka maski taga peidus olnud. See lükkab meid vana Mina lagunemisele, muudame mingit mustrit, laseme lahti vanadest teemadest ja tunnetest. Võite isegi kogeda kurbust, leina või viha mis näitab, et liigute edasi.

Oraakli soovitused:

Tunnusta ja mõista sel kuul nii oma negatiivseid kui positiivseid tundeid ja mõtteid. Aktsepteeri seda, et me peame mõlemat kogema selleks, et tulla uuesti tasakaalu ja alustada uuelt lehelt. Need elu ameerika mäed on lihtsalt üks protsess, mida me läbime. Usu, et sa ei ole ohver, vaid sinu sees on suur tugevus ja vägi, mis ületab kõik. Sul on võime oma elu juhtida, otsustada, vaba tahe, lasta vabaks kui tahad, lõpetada ja alustada asju. Ole aus ja autentne, leia oma sisemine vägi.

Kui sa tunned, et vajad rohkem individuaalset mõistmist, tuge või nõustamist siis olen Sinu jaoks olemas. Aitan sul mõista erinevaid olukordi, tundeid ja leida üles vastused oma küsimustele.

Helista 900 1727 ja vali 33.

Ennustaja Sildare