Päike Amburis – Kuidas püsida armastuses?


Täna on see võimas päev kui meie Päike, meie planeedi ühisteadvuse suur valguse ja jõu allikas, liigub elurõõmu, sära ja armastuse ruumi. Ta saabub Amburi eeskotta, et kuni talvise pööripäevani sinna oma pesa luua ja end koduselt sisse seada.

Mida toob see aeg kaasa meie jaoks?
Tulles vaikselt välja sisemise transformatsiooni, vana huku ja uute alguste faasist, ootab meid nüüd ees väljakutse – kuidas suudame enda sees leida taas ülesse armastuse erinevad vormid. Kuidas armastuse tundesse püsima jääda sõltub meie igaühe individuaalsest ning kollektiivsest panusest. On teadjaid mehi ja naisi, kes soovitavad just roosi poole pöörduda, kui armu ja armastuse asjus selgust, rahu ja kindlust vajame.
Head sõbrad, teekaaslased ning usaldav ja truu partner on meile sellel teel kõige lähedasemad abilised. Armastuse (taas)loomisele igasse oma elu valdkonda aitab kõige paremini selle jagamine. Nii mõtte, sõna kui tegude tasandil. Sel viisil kahe ja kolmekordistab ta ennast. Meie poolt maailma välja jagatud armastus leiab alati tee meie juurde tagasi. Täpset silma, usaldavat kõrva, avatud südant meile see ära tunda, kui ta meie juurde tagasi koju pöördub.
Kuidas Sinul hetkel armastuse ja hoitusega lood on?
Kui vajad selles lisatuge, selgust või nõu ja abi, helista 900 1727 ja vali 14. Leiame koos parimad vastused ja lahendused.
Maag Maria