Positiivne energia aroomide abil


Erinevate aroomide abil on võimalik kodus positiivse energia taset oluliselt tõsta. Õigete aroomide kasutamine mõjutab nii kodu elanikke kui ka kodu ennast ning kõikide asjade energeetilist taset selles kodus.

Aroomide kasutamisel tuleks arvestada kõikide elanikega ning silmas pidada, et kõik aroomid, olgu kui meeldivad tahes, ei sobi kõikidele inimestele.

Igal aroomil või aroomide kombinatsioonil on oma kindel energeetiline vibratsioon ning kui sa kasutad neid oma kodu energeetilise taseme tõstmiseks, siis tuleb sellega arvestada.

Üks kõige levinumaid viise kodus aroomide kasutamiseks on näiteks aroomilamp. Kui sul pole veel kodus aroomilampi, siis ära osta esimest ettejuhtuvat aroomilampi vaid pööra tähelepanu ka aroomilambi esteetilisele poolele.

Aroomilambi esteetiline pool peaks ühtima energeetikaga, mida sa oma koju soovid ning õige aroomilambi kasutamine võimendab oluliselt positiivsete aroomide mõju sinu kodule.

Aroomide valikul pööra tähelepanu ka kuidas konkreetne aroom just sinule mõjub. Aroomidel on üldised mõjud kuid iga inimene ja kodu on individuaalne.

Mõnikord on ka hea teha aroomide segusi ning juhul kui sa oled külmetanud, siis aroomide abil on võimalik ka haigustest kiiremini võitu saada.

Peale aroomilampide on veel väga palju muid võimalusi kuidas oma kodus aroome kasutada.

Kui sa soovid ennustust või täpsemalt arutada kuidas oma kodu aroomidega positiivselt mõjutada, siis helista mulle 900 1727 ja vali 33.

Tervitustega, ennustaja Sildare