Püha graal oled Sina ise!


Kui paljud meist on juba täna, siin ja praegu valmis tunnistama ja tõdema, võtma omaks sellist maailmavaadet?

Oleme harjunud lugema muinasjutte ja võlulugusid püha graali, valget laeva, valget pühvlit või elevanti ootavast ja taga ajavast kuningast või heatahtlikust rahva valitsejast. Kui palju aga mõistame seda, mida tegelikult nende lugudega meile esivanemate poolt öelda soovitakse. Milline elutarkus ja -kogemus kumab neist lugudest läbi?
Kas mitte kuningas Arturi Exaliburi mõõk kui sümbol pole mitte lugu meie enda sõna väe vastu võtmisest. Kui tihti oleme valmis omaenda poolt välja öeldud sõnade eest võtma 100-protsendilise vastutuse? Ja kui tihti kasutame oma sõnade väge teadlikult, loomaks seda imelist endasse ja enda ümber, millest unistame, soovime endale ja oma lähedastele?
Mida sümboliseerib siis püha graal? Igikestvat elu andvat eliksiiri sisaldav anum. Kas pole see mitte Sina ise? Meie, kõik. Iga üks meist, oma enda kehas – füüsilises, mõtte-, vaimses, tunnete, intelligentsi ja hinge kehas ja kehastuses. Meie enda lakkamatu võime luua ja äratada endas võimet armastada ennast ja teisi meie ümber. Ja neid tunded ja seda püha olemust ka teistega jagada. Meie suhetes iseendaga, oma lähedastega, sõprade, sugulaste, töökaaslaste, kollegide, klientide ja paljude teistega. Võhivõõraga tänaval või turuplatsil. Egas’ asjata ameerika indiaanlased ütle “Tea ja tunne oma suhteid.” Sest siis tead ja tunned ka iseend. Jagades julgelt teisega oma hingesoojust ja hingevalgust ning usaldavalt võttes vastu teise hingesoojuse ja -valguse jagamist endasse. Kandes nii ennast, ja teisi, läbi armastuse, usalduse, kasvamise ja olemise.
Head püsivust ja järjekindlust oma suhete kasvatamisel ja kasvamisel sel imelisel talvisel ajal.
Kui soovid abi või vastuseid siis helista 900 1727 ja vali 14.
Maag Maria