Puude võlujõud: millised puud annavad ja millised võtavad energiat?


Igal puul on ainult temale iseloomulik bioväli ning inimene saab kasutada ja täiendada oma biovälja puuga suheldes. Ei tasu kohe joosta metsa ja hakata ahmima kõikide puude energiat, kuna meil kasvavad puud, mis annavad energiat ja ka võtavad seda. Inimene peab teadma ikka, kuhu ta läheb ja miks ta midagi teeb. Kas sul on vaja vampiiri või enda akusid laadida? Alustuseks oleks hea anda äraoma halvad mõtted ja siis minna doonori juurde, kes annab energiat.

Kui kallistad puud, siis tema energia hakkab puhastama su energiakanaleid, et need oleks avatud kosmosest tulevale energiale. Tugevad doonorid on tamm, kuusk, mänd ja seeder. Kõige võimsam energia on puul siis, kui ta õitseb. Energiapuud on ka kask ja paju, neid soovitatakse alustuseks justhaigetele ja nõrkadele inimestele. Aktiivselt imevad halba energiat haab ja toomingas.

Energeetiliselt väga võimas puu on see, kes kasvab teistest eraldi 6-10 meetrit eemal ja kõrval pole teisi puid. Kui aga puud on üksteise kõrval, on nende energiatase madalam. Iga puu reageerib inimese vajadusele iseseisvalt ja erinevalt, ta teab täpselt, mida inimesel vaja on. Et ennast ravida ja laadida, peab inimene õppima oma intuitsiooni usaldama.

Kui oled närvis ja kurnatud ning kehas on põletikulised protsessid, siis liigu puu põhjapoolsele küljele. Nõjatu seljaga vastu puud, lase käed alla ja puuduta kätega puud. Vampiirpuud võtavad hästi ära peavalu. Sisse hingamisel liigub energia alt üles ja väljahingamisel vastupidi – ülalt alla. Energiavarude täiendamine peaks toimuma kaks kuni kolm tundi enne magamaminekut.

Kõige võimsama energiaga on puud kevadel, aga ega talvelgi nende energia ära kao. Doonorid on kastan, pärn, kask, kirsipuu, seeder ja kadakas. Nii- ja naapidi toimivad kuusk, pihlakas, vaher ja lehis. Vampiirid on saar, pappel, haab, lepp, toomingas, sarapuu, sirel ja jalakas.

Kui soovid saada ennustust või antud teema kohta lisa

helista 900 1727 ja vali 27.

Tervitades

Ennustaja Artos.