Siit saate teada, kuidas detsembri noorkuu päikesevarjutus teie horoskoobimärki mõjutab.


Aasta võib olla lõppemas, kuid varjutuste hooaeg kestab endiselt – ja meil on noorkuu, mis on saabumas, et seda tõestada.

2021. aasta detsembri noorkuu haripunkt saabub 4. detsembri varahommikul ja see on ühtlasi päikesevarjutus. See hetk viib meid kontakti oma tõega, seega on kohustuslik teada, kuidas detsembrikuu noorkuu varjutus mõjutab iga sodiaagimärki.

Detsembrikuu täielik päikesevarjutus toimub tulisel ja optimistlikul Amburi territooriumil. Päikest ja kuud saadab kommunikatiivne planeet Merkuur , mis tõstab esile selle kuu vaimse energia ja inspireerib meid oma tunnete kaudu loogiliselt mõtlema.

Ambur on muutuv tulemärk , seega on tal vabameelne ja spontaansust armastav õhkkond, mis võib aidata esile tuua meie seikluslikumad küljed. Kuna seda märki seostatakse selliste teemadega nagu reisimine, kõrgharidus ja vaimne laienemine, on see noorkuu suurepärane aeg pöörata tähelepanu kõikidele nendes valdkondades esinevatele kasvudele, arusaamadele või võimalustele.

See kuu on eriti oluline, kuna see lõpetab peatüki, mis algas 2020. aasta suvel – mil sisenesime varjutustsüklisse sodiaagi Kaksikute/Amburi teljel . See on viimane varjutus, mis sellel teljel toimub kuni aastani 2029, nii et see noorkuu lõpetab võimsa tsükli, mis on raputanud meie elu viimased poolteist aastat. Hea aeg mõtiskleda selle üle, kuidas teie isiklikud filosoofiad, uskumused ja paradigmad on selle perioodi jooksul muutunud, ning teha selgeks, mida tõde teie jaoks tähendab.

Mida see tähendab erinevatele horoskoobimärkidele?

Kui teie sodiaagimärk on Jäär (21. märts – 19. aprill)

Käes on seikluste aeg, Jäär! Varjutused võivad tunduda kaootilised, kuid see on okei, sest see toob esile teie metsiku poole ja inspireerib teid kasvu nimel riske võtma. Kui avaneb saatuslik võimalus, mis lubaks reisida, saada uusi kogemusi või õppida midagi uut, on suurepärane aeg öelda jah.

Kui teie sodiaagimärk on Sõnn (20. aprill – 20. mai)

Ootamatu juhus või äkiline võimalus ühiseks partnerluseks võib praegu ette tulla, aga kas kõik on nii, nagu paistab? Peate ennast selles usaldama, Sõnn. Mõelge sellele, mis on teie praegused võimalused (olgu need seotud raha või suhetega) ja kasutage oma tundeid veendumaks, et te ei jätaks tähelepanuta ühtegi pisiasja.

Kui teie sodiaagimärk on Kaksikud (21. mai – 20. juuni)

See varjutuste tsükkel on täielikult muutnud seda, kuidas sa maailmas ja oma suhetes ilmud, Kaksikud. Ja nüüd, see noorkuu varjutus teie partnerluste majas annab teile võimaluse kasutada õpitut armastuses. Kasutage olukorda peeglina, mis aitab teil näha oma kasvu ja võtta omaks uus dünaamika.

Kui teie sodiaagimärk on vähk (21. juuni – 22. juuli)

Kuidas saaksite paremini edukaks, Vähk? Pisiasjad on need, mis elus tähtsad on – ja kuna see varjutus toimub teie diagrammi rutiinile orienteeritud sektoris, võite lasta sellel inspireerida teid oma igapäevast tegevust muutma. Need noorkuu võimalused võivad tunduda igapäevased, kuid need võivad muuta teie eluviisi.

Kui teie sodiaagimärk on Lõvi (23. juuli – 22. august)

Tõus romantikas, Lõvi, sest see päikesevarjutus annab põneva võimaluse flirtida lõbusalt ja luua uusi kirglikke sidemeid. Hea aeg teadlikult avada oma süda õnnele ning kutsuda oma maailma rohkem inspiratsiooni, armastust ja mängulisust. Usalda, et elu kostitab sind millegi magusaga, kui sa sel lased juhtuda.

Kui teie sodiaagimärk on Neitsi (23. august – 22. september)

See varjutuste tsükkel pööras teie maailma tagurpidi, nüüd on vaja tasakaalustada oma eraelu. Kuna see võimas varjutus tabab teie kõige kodusemat sektorit, siis saate nüüd hakata ehitama vundamenti, mida vajate, et end uuele tasemele jõuda. Nüüd toimuvad muudatused võimaldavad teil end lõpuks sisse seada kohas, mis tundub koduna – koduna, kus saate oma kohustustega hõlpsamini toime tulla.

Kui teie sodiaagimärk on Kaalud (23. september – 22. oktoober)

See tuline ja vabameelne varjutus pakub uusi võimalusi kohalike kontaktide loomiseks ja oma oskuste näitamiseks sotsiaalse liblika Kaaludena. Kuigi noorkuud on pigem sisekaemusperioodid, võite avastada, et sel ajal teistega südamest südamesse vestlemine võib aidata teil oma tundeid töödelda ja saada vajalikku perspektiivi.

Kui teie sodiaagimärk on Skorpion (23. oktoober – 21. november)

Skorpion, selle varjutuse ajal on teie peas raha ja naudingud – ja õnneks võite avastada, et teil on suurem juurdepääs ressurssidele ja jõule, mida ihaldate, kui varem arvasite. Pöörake tähelepanu äkilistele võimalustele või ideedele, mis võiksid suurendada teie sissetulekut, parandada suhteid ja üldiselt lisada teie ellu veidi luksuslikkust.

Kui teie sodiaagimärk on Ambur (22. november – 21. detsember)

Varjutuste tsükkel viimase pooleteise aasta jooksul katalüüsis suuri nihkeid, mis on seotud teie identiteedi ja teie rolliga suhetes, Ambur. Ja see täielik päikesevarjutus on teie suur võimalus täiesti uuesti sündida. Kuigi võite arvata, et teate enda kohta kõike, mida on vaja teada, võib selle kuu energia teid üllatada ja näidata teile, kuhu olete jõudnud. Võtke omaks kõik, mis pinnale tuleb, sest see kõik on osa sellest, kes te olete.

Kui teie sodiaagimärk on Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

See päikesevarjutus tekitab mõne jaoks ilutulestiku – aga sinu jaoks, Kaljukits, annavad noorkuu sädemed märksa sisekaemuslikuma vaate. Sa võtad praegu ühendust oma vaimse poolega, õpid usaldama oma intuitsiooni ja suhtlema oma alateadvusega. Sinu pragmaatilisus on kingitus, kuid sinu ühendus kõrgema minaga on teie tõeline jõuallikas.

Kui teie sodiaagimärk on Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Noorkuu varjutus pakub sulle põnevat võimalust teha seda, mida sa kõige paremini oskad, Veevalaja — eristu massist ja sära oma ebatavalise valgusega maailma. On aeg astuda üles ja olla oma kogukonnas või sõpruskonnas liider, nii et kui avaneb võimalus, mis palub sul inimesi mingi eesmärgi nimel kokku kutsuda, tee seda.

Kui teie sodiaagimärk on kalad (19. veebruar – 20. märts)

See varjutuste tsükkel tõi kaasa tohutuid muutusi ja arusaamu, mis puudutab teie isiklike kohustuste ja survete tasakaalustamist teie karjääriteel, Kalad. Kuid see noorkuu on siin, et aidata teil õpitut rakendada ja leida oma erialane suund. Mõned põnevad võimalused tööl võivad pakkuda teile võimalust riskida ja proovida midagi uut – midagi, mis laseb teie loomingulistel kingitustel särada.

Kui soovid oma isiklikele küsimustele vastuseid nüüd ja kohe siis helista 900 1727, nõuanded ja vastused kõigile küsimustele 24/7.

Kaardid Ennustavad