Sõja traumadest vabastamine


Sõja traumadest vabastamine ja hirm puudulikkuse ees mis ei lase ‘jälle’ usaldada ja tulevast võimalikku vastu võtta

Peedi kasutamine paranemises.

 

Peet on võimas kasutusel olev vahed kui oleme matnud sõjaaegse trauma sügavale oma indiviidi või rühma alateadvusse-suutmata seda töödelda. Olenemata sellest, kas me olime aktsiooniga otseselt seotud või kajastuvad sellel tagajärjed meie elus kui süütu kõrvalseisja ja olukorra tunnistajana. Igal juhul võib see ilmneda traumajärgse stressina.

Selline trauma ei pruugi juhtuda meie endi generatsioonis, ent on tugeva mustrina kirjas meie emotsioonides, mis on meile pärandatud generatsioonide kaupa edasi. Tunne olla emotsionaalselt välja lülitatud ja raskused ükskõik kellega lähedaseks saada, hirm mahajätmise ja usaldamatuse pärast.

 

Peedi mahl on punane, mis on ühtlasi ka vere värv, mis kokku kogutud maasse nagu nendel, kes langenud. Nagu vereplekke on ka peedi mahla riietelt väga raske eemaldada. Peet toetab meid, et me saaksime tunda vabanemist piinadest meie enese ja eelkäijate suhtes, et me saaksime luua värske alguse. See on kasulik vahend ka maa tervendamiseks. See aitab summutada ja muuta traumaatilisi mälestusi, mis võivad olla osaks saanud maal minevikus, toetades ükskõik millist maaga seotud energiad ja saada tagasi valguseni.

See tasakaalustab ja taaselustab meie juurtšakrat juhuks kui hirm muudab selle talumatuks.

Peet aitab meil stabiliseerida ja maandada end sügavalt maa külge. See on eriti kasulik kui meie hirmuks on rahaasjades põrumine ja hirm oskamatuse ees toetada iseend. Peedi kasutamine aitab meil tunda end ohutult ja hoida usku, et meil on võimalus saada universumi poolt külluslikult kullatud. Peet on ka väga kasulik lisand elule kui sul on aeg hakata looma uusi projekte, kuna see kiirendab värsket kasvu, nii et me ei tunne end liiga kiiresti liikudes üle koormatuna, ega me ei aeglustaks nii, et kaotame motivatsiooni. See hoiab meid jätkusuutlikkus rütmis tiksumas.

 

Kasulik afirmatsioon:‘Ma palun valgusel end hoida vankumatult ja anda mulle see jõud, et vabastada see trauma, et mina või minu esivanemad on olnud hirmul mäletada. Ma liigun sellest edasi enesekindlusega ja endale sobival ja mugaval kiirusel.’’

 

Helista numbril 900 1727 ja vali 13

Ennustaja Sof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tõlgitud: https://www.spiritoftransformation.com/Essencedescriptions/beetroot.pdf