Soovitused, et 2022 aasta tuleks parim


Uue aasta saabumine, puudutab meid alati ning paneb hindavalt tagasi ja lootusega tulevikku vaatama.

Mõned soovitused, et algav aasta oleks rahuldust pakkuvam ja külluslikum:

  • Teadmine enesest toob rahulolu ja õnnetunde. Me ei saa mängida kedagi, kes me tegelikult ei ole. Tasub küsida, kas see on tõesti see, mida tahan mina või soovin seda vaid kellegi teise eeskujul. Mida tahab minu hing? Soovimise asemel tasuks hakata tõeliselt looma, kooskõlas oma hingega.
  • Hingega kooskõlas elamine võiks olla peamiseks sihiks, kuhu pürgida. Hing ei soovi kunagi halba või kannatusi. Kannatusi toob vaid hingest eemaldumine. Hingega kooskõlas elamisest, annab märku täidetud ja õnnelik tunne. Kindel teadmine, et olen õiges kohas.
  • Hirm on ainult illusioon. Me ei kasva ega arene, kui ei astu välja oma mugavusstoonist.
  • Tänulikkus on see, mis annab igale hingetõmbele selle erilise miski juurde. Tänulikkus tõstab meid ka kõige sügavamast august ja loob. Mitte midagi ei ole iseenesest võetav, igas päevas on miljon pisikest asja, mille eest olla tänulik.
  • Hoolitsedes enda keha eest, tasub keha meile suurendades heaolutunnet. Meie kehad on imelised, tehes koostööd kehaga, võime olla kindlad, et ka hing ja vaim on rahul. Kehale võiks pakkuda alati parimat toitu, vastavalt tema vajadustele, mitte enese tunnete katmiseks; puhast vett ja piisavalt liikumist. Keha tänab õnnehormoonidega.

 

Rõõmuküllast vana-aasta lõppu!

Olen Sinu jaoks olemas, helista 900 1727 ja vali 22

Ennustaja Meeri