Sügav naine


Suudad sa suhelda???
Mida sügavam sa oled, seda raskemaks see muutub
et leiaksid kellegi, kes tahab sinuga suhet luua. ❤️
Väljas võib käia paljudel kohtingutel, kuid mingil hetkel ei arene suhe edasi ja seda peamiselt sinu sügavuse intensiivsuse tõttu. Iga mees ei ole piisavalt tugev, et sügava naisega hakkama saada. Siin on põhjus:
1. 1. Sügav naine küsib sügavaid küsimusi.
Sügav naine uurib su ellu kaugemale ja küsib küsimusi, millele sa ei pruugi olla valmis vastama. Isegi esimesel kohtingul kaevub ta sügavamale ja küsib isiklikke ja filosoofilisi küsimusi –
Ta ei naudi kunagi pinnapealset vestlust.
2. Ta on aus. Liiga aus – tihti nüri.
Sügav naine võtab oma terviklikkust tõsiselt ja
Üks asi, millesse ta usub, on ausus. Kui sa küsid temalt midagi, räägib ta sulle tõtt ja ta ootab sinult sama.
3. Sügav naine teab, mida tahab.
Või keda ta tahab. Sügav naine teab kohe, kas sa meeldid talle ja ta ei pea kohtamas käima ega uurima oma teisi võimalusi, et olla kindel oma tunnetes. Tema süda tuksub vaid mõnele erilisele inimesele ja ta tunneb neid kohe.
4. Ta tahab sügavat suhet. Ta tahab pikki vestlusi sinu elust, ta tahab kuulda lugusid sinu minevikust, ta tahab mõista sinu valu ja ta tahab sinu elule lisaväärtust lisada. Ta tahab tõelist suhet, mis ulatub kaugemale väljas käimisest ja lõbutsemisest.
5. Sügav naine ei karda lähedust. Ta ei karda läheneda ega riskida selle käigus haiget saamisega. Ta ei arva, et see tõmbab tema vabaduse lõksu või muudab ta haavatavaks. Tema sügavus ja intiimsus käivad käsikäes ning ta peab suhetes alati kalliks läheduse ilu.
6. Sügav naine näeb sinust läbi. Ta näeb, kes sa tegelikult oled ja mis teeb sind haavatavaks. Tema ei ole see, kes hoiab tagasi näitamast, mida ta sinus näeb või kui hästi ta sind lugeda oskab. Kuigi see tekitab sinus ebamugavust, tahab ta, et sa teaksid, et ta mõistab sind ja et sa saad olla tema läheduses sina ise.
7. Selline naine ihkab järjepidevust. Ta lülitub välja ebakindluse või veidra käitumise tõttu. Ta ihkab tugevat ühendust ja kindlat sidet ning ta teab, et järjepidevus on selle sideme alus. Sügav naine kohtingumängudes ei osale.
8. Sügav naine on intensiivne. Ta võib olla kergelt hirmutav, sest toob kõigesse, mida ta teeb, intensiivsust. Tema emotsioonid on intensiivsed ja mõtted samuti. Ta ei jää kunagi ükskõikseks asjade suhtes, mis on talle olulised – kõik ei ole piisavalt tugevad, et tema intensiivsusega toime tulla.
9. Selline naine oskab ainult sügavalt armastada. Kui sa ei suuda teda sügavalt armastada, kõnnib ta minema. Ta ei tea, kuidas juhuslikult käia kellegagi, kes talle tõeliselt meeldib, või olla sõber kellegagi, kelle vastu tal tunded on. Sügav naine teab, kui keegi ei saa temaga poolel teel kohtuda ja ta eemaldub aeglaselt kellestki, kes ei ole nõus talle andma sügavat armastust, mida ta otsib.
Kümme. Sügav naine ei oota sind.
Ta ei oota, et sa otsustaksid või vaataksid, kuidas sa tema suhtes kõhkled.
Ta on tugev ja kirglik ning ei raiska oma emotsioone kellegi peale, kes ei hinda nende sügavust. Olgugi, et ta otsib erilist armastust, ei karda sügav naine üksi olemist. ~ ~
Enamik mehi ei saa hakkama
Sügav naine.
Mike Harrigan.
Olen küll.
Sina oled.
Me oleme.
Ühtsus.
Universaalne teadvus..
🔥🕎🔯🕉️ 🔥
💎 ❤️💚💙💜❤️ 💎
♀️☯️♂️
💞♏♌💞
❤️ 🌟 🌎🌍🌏🌟 ❤️
Kaardid Ennustavad tel 900 1727