Sügisene pööripäev: kavatsuste seadmise aeg


Igal aastal, kui kell lööb uusaastaööl südaööd, kuulutame põnevusega välja oma uusaastalubadused. Lubame endale, et see aasta tuleb teistsugune; me saavutame lõpuks oma eesmärgid ja muudame oma elu. Kuid kuude möödudes jäävad paljud neist otsustest kõrvale. Kavatsuste seadmiseks ja püsivate muutuste tegemiseks on parem aeg ja see on hoopis teisel aastaajal – sügisesel pööripäeval.
Kuigi uusaastalubadused on paljude jaoks traditsioon, kaasnevad nende lubadustega sageli ebarealistlikud ootused ja väline surve. Tunneme kohustust seada need suurejoonelised eesmärgid uue aasta alguses, isegi kui me pole selleks täielikult valmis. Siin pakubki sügisene pööripäev värske vaatenurga.
Sügise pööripäev aitab eesmärkidele läheneda tasakaalu ja stabiilsuse tundega. Selle asemel, et teha otsuseid kapriisi järgi, saame seda teha maandatud mõtteviisiga.
Erinevalt uusaastalubaduste ühiskonna survest on sügisese pööripäeva kavatsused isiklikumad ja motiveeritumad. Pole vaja kiirustada; saame seada oma eesmärgid omas tempos.
Kui päevad lühenevad ja õhk muutub kargemaks, julgustab sügishooaeg sisekaemustele. On aeg vaadata endasse, hinnata oma elu ja mõelda, milliseid muudatusi me teha tahame.
Nii nagu puud heidavad lehti ja loodus valmistub puhkeperioodiks, kutsub sügisene pööripäev meid lahti laskma sellest, mis meid enam ei teeni. Käes on vanast loobumise (ja uuele ruumi tegemise) hooaeg.
Sügisel kavatsused paika pannes jääb paar kuud aega planeerimiseks ja ettevalmistamiseks. See võimaldab uueks aastaks saavutada realistlikumaid ja saavutatavamaid eesmärke, suurendades eduvõimalusi.
Kokkuvõtteks võib öelda, et kuigi uusaastalubadused on populaarne traditsioon, ei pruugi see olla kõige tõhusam viis püsivate muutuste tegemiseks. Kaalu sügisese pööripäeva omaksvõtmist kui aega, et seada paika kavatsused, mis ühtivad looduse tsüklite ja Sinu enda sisemise rütmiga. See tasakaalu ja enesevaatluse hooaeg võib olla võti Sinu eesmärkide saavutamiseks harmoonia- ja autentsustundega.
Aitan Sul läbi kaartide välja uurida mis kavatsused on just Sinu jaoks õiged sel sügisesel pööripäeval!
Helista 900 1727 ja vali 13
Ennustaja Iara