Suhte püha ruum.


Iga suhtega käib kaasas vastutus – hoida ja kaitsta seda püha ruumi, mis on koos kahe inimese poolt hoolikalt loodud. Suhet võib vaadelda ka kui omaette isiksust, olendit, energia keha, mis meid mõlemit ümbritseb.
Sageli, eriti naistena, oleme mures miskil põhjusel just oma suhte teise poole, kaaslase pärast. Hüljates teinekord tihti nende muremõtete ja ka enda hinges pakitsevate hirmude tõttu iseenda. Oma enda puhta ja rõõmsa ja helge olemise. Iseenda isikliku sisemise sära ja võime olla majakaks ja teenäitajaks teisele. Võime jagada maailmaga iseenda südamest pärinevat omaenda puhast hingevalgust ja tähesära, nii et silmist ja südamest sädemeid lööb.
Kui tihti me aga endalt teadlikult küsime – kuidas minu suhe ennast tunneb? Mis toimub meie poolt loodud ühises ruumis. Kuidas ma ise seda kaitsen, milliste võtete, mõtete ja käitumisharjumustega. Kuidas ma toetan selle ruumi hoidmist, säilitamist, arenemist. Kas ma ise teen seal ruumis midagi, mis kahjustab meie suhet. Kuidas ma meie suhet toidan, kastan, armastan. Millised on minu erinevad viisid armastada. Kuidas ma rikastan meie suhet läbi omaenda armastuskeelte avamise ja arendamise ning võibolla ka uute kasutusele võtu. Luban ma oma partneril üldse olla tema ise. Ja armastada mind ja meie suhet nii ja sellisel kujul, mis tema jaoks kõige ohutum, turvalisem ja loomulikum on.
Kuidas siis ikkagi toimetada seal suhte pühas ruumis, arvestades mõnede lihtsate käibetõdedega. “Ma ei tee enesele seda, mida ma ei soovi et partner minuga teeks. Ja ma ei tee partnerile seda, mida ma ei soovi et minuga tehtaks.” Olgu selleks siis vaimne, hingeline, energeetiline, psüühiline või kehaline petmine versus täielik pühendumine partnerile ja suhtele, kus ja kellega ma saangi ja olengi võimeline koos kõiki neid tasandeid looma.
Mille alusel üldse valin oma ellu partnereid ja mida ma nendega koos oma ellu loon?
Iga suhe meie elus on omanäoline ning vajab erilist hoolt ja armastust. Et teine inimene ja suhe ise ka päriselt tunneks ja tajuks ja teaks, et ta on hoitud ja armastatud. Kõik algab meist endist. Kas ja kuidas me ise ennast hoiame, toidame, kaitseme halbade kogemuste valguses ja kuidas ennast armastame, mil viisil, moel ja kombel. Nii nagu on meie sisemaailmas, nii see peegeldub vastu ka meie välisilmas. Nii nagu see, mis toimub meie mõtetes, varem või hiljem leiab aset ka meid ümbritseva füüsilises ruumis. Nii nagu meie käitume enesega ja käitume teisega, nii kipuvad meiega käituma ka teised. Eriti on seda võimalik tunda üha enam sageduselt tõusvas meid ümbritsevas ilmas, kui karma, nii hea kui halb, ehk mida külvad seda lõikad, tuleb üsna kiirelt meie juurde koju tagasi. Nii mõttes, sõnas kui teos.

Soovitus: Pangem siis mulda vaid häid ja hoolikalt elukogemuse ja elutarkusega valitud seemneid. Hoolitseme ja toidame ja kastame ja armastame seda, mis meie külvatud seemnetest sirgub. Armastame ise ja lubame ka teisel armastada viisil, mis on meile endale turvaline, hea ja omane. Ja hoiame meeles, et nii nagu meie ise, nii vajab ka suhe ja suhte püha ruum eraldi hoolt ja armastust, tähelepanu ja mõistmist, puhtust ja korda, et ta saaks puhkeda õide ning kanda just neid vilju, mida me hinges ja vaimus ja kehas soovime.

Olen sulle toeks ja nõuks ja abiks sellel teel. Helista 900 1727 ja vali 12.
ennustaja Aglaia