Suhted ja sisemine laps


Kui me otsime omale partnerit, siis leiame isiku, kelle teadvusseisund vastab meie praeguse teadvuse tasandile. See tekitab suurepärase võimaluse arenemiseks, kui me vaid oleme nõus seda võimalust vastu võtma. Miks aga tihtipeale tekivad tõrked, arusaamatused ja pahameel? See võib olla sellepärast, et me keeldume nägemast teises inimeses iseennast.

Kindlasti tingib viis, kuidas me maailma näeme ka selle, milliste kriteeriumite järgi valime partneri. See aga omakorda tuleneb lapsepõlvest. Selleks, et me saaksime tõmmata oma ellu sobiva partneri, kellega koos edasi liikuda, areneda ja kasvada, tuleks teha tööd oma sisemise lapsega. See sama aspekt Sinus, mis vajab õrnust, armastust, hellust ja hoolitsust. Ole siis hea ning paku seda endale, võta julgelt vastu väljakutsed ja proovi kohaneda muudatustega.

Tähelepanelik ja armastav pilk iseendasse võib avada uksed täiesti uuel tasandil ning aidata sul näha asju, mis varem olid nähtamatud. Mina, Amara, võin aidata sul neid näha tarokaartide, pendli ja tajumise läbi.

Kui tunned, et soovid head kuulajat, juhatust või uut suunda, ära kõhkle,

helista numbril 900 1727 ja vali number 15.

Ilusat suvejätku soovides,

Amara