Taimed ja nende maagilised omadused


Taimed ja nende maagilised omadused

Igal taimel on oma energiaväli ja kui me neid sööme, siis need muudavad meie Auravälja energiat, enesetunnet ja emotsioone. Spirituaalse arengu juures on oluline ka oma toidule tähelepanu osutada. Kõik taimed ja lilled ei meeldi kõigile ja ei peagi meeldima. Kõik inimesed ei sobi ju samuti omavahel.

Kuidas siis teada, millist lille endale koju osta või milline taim on parim kingitus armsale inimesele? Lillede valimisel kehtib vaid üks reegel: minge lillepoodi ja kuulake, tunnetage, milline taim või lill teid kõnetab ja kutsub, kui mõtlete inimesele, kellele soovite lilli kinkida.

Parim valik tuleb teieni igal juhul – seega tunnetage ja lubage võluväel end juhtida. On oluline teada, et ükski taim ei ole kuri või halb. Näiteks kaktused on pigem eraklikud ja sobivad hästi inimesele, kes on rahulik ja vaikne. Orhideed seevastu on uhked ja suursugused ja teavad oma väärtust. Iga õis, mis tuleb südamest, läheb südamesse! Puudega kontakti otsimine on inimestel peavalusid leevendanud.

On viidud läbi ka hulgaliselt uurimisi, mis näitavad, et psühholoogiline ja füsioloogiline tervis on parem, kui suhelda puude ja taimedega. Rohelises keskkonnas on parem kognitiivne ja emotsionaalne toimetulek. Väga palju mõjutab veel inimeste emotsioone ja käitumist taimede vibratsioon. On leitud, et puud suudavad elektrilisi signaale tagasiside mehhanismi kaudu kontrollida ning demonstreerivad teadvelolekut ja eelistusi erineva muusika puhul.

Taimed aitavad veel puhastada õhku ja sellega peaksid maainimesed linnainimestest tervemad olema. Näiteks bodhipuu on võimsa väega, iidsetest aegadest pühaks peetud taim. Tugevdab energiavälja, äratab sisemise tasakaalu. Aitab mõista oma tõelisi vajadusi ja annab väge nende elluviimisel. Lõdvestab meeled, aitab meditatsioonis.

Erinevad taimed puhastavad aurat, meeldivalt lõhnavad taimed meelitavad juurde positiivseid vibratsioone. Näiteks punane sandlipuu rahustab meelt, parandab vaimset selgust ja keskendumisvõimet, aitab avada kolmandat silma. Tasakaalustab 1.chakrat, maandab, lõõgastab, leevendab depressiooni, ärevust ja unetust. Peenendab energiaid, ka seksuaalenergiat. Õunapuu vaim on aga tugev, helde ja mänguline. Äratab südame tõelised soovid ja toob välja peidetud maagilisi võimeid. Pühad taimed vajavad kindlasti energeetilist puhastamist.

Kui soovite ennustust või teada mis taimed Teile sobivad ja kasuks on,

siis helistage 900 1727 ja valige 27.

Ennustaja Artos