Täiskuu Kaksikutes – Kas oleme valmis silmitsi seisma iseendaga?


Aasta 2020 on olnud nii individuaalselt üksikinimese kui kollektiivselt ühiskonna tasandil suurte väljakutsete aasta meie kõikide jaoks. Senisest teravamalt on olnud võimalik kogeda ühiskonna kahestumist terve planeedi tasandil. On neid, kes on suutnud toimuva kiuste jääda püsima selgusesse – sisemises kindlustundes ja armastuses olemisse. Ja on neid, kelle jaoks on elustunud justkui nende kõikse suuremad ja koledamad hirmud.
Kuidas meil läheb, sõltub sisemisest teadlikkusest ja tehtavast valguse/varju tööst. Mis toimub meie sees. Kuidas avaldab ta end meid ümbritsevas välismaailmas. Kui teadlikult me enda reaalsust ja elu loome, selgub täna – siin ja praegu.
Kui me teeme sisemuses ennast hoidva, väärtustava ja hooliva otsuse, mis on kooskõlas meie hinge ja kõrgema vaimuga, hakkab meid ümbritsev (info)väli end ümber organiseerima ja korrastama sellest otsusest lähtuvalt.
Armusuhted, pere ja suguvõsa või tööalane edukus.
Meie lähimad hingepere liikmed ja sõprade turvaring aitab kõige paremini läbi avatuse ja teineteisega jagamise püsida armastuse puhtas olemises. Just armastus on see, mis kõige kiiremini viib meid ühiste suurte südamesoovide täitmiseni.
Püsime teadlikult loomeprotsessis, et läbi ühisosa luua koos head tulevikku kõigile.

Vajad suuremat selgust, mis toimub praegu Sinu infoväljas. Helista 900 1727 ja vali 14.

Maag Maria