TÄISKUU LÕVIS 16.02 INSPIREERIB TEID OMA KUNSTILIST VISIOONI ELLU VIIMA


Kuigi täiskuu on sulle sama tuttav kui hingamine, on iga täiskuu ainulaadne kogemus. Kui tunnete selle müstilise olemuse raskust, mis voolab läbi atmosfääri, teate, et kohe-kohe toimub midagi tähenduslikku. Emotsionaalseid panuseid suurendades heidab täiskuu alati tõele valgust ja julgustab teid muutusi omaks võtma. Ja iga kord, kui see võimas nähtus toimub, siis lihtsalt *tead*, et midagi hakkab muutuma. Ole valmis, sest 2022. aasta veebruari täiskuu “Lumekuu” vaimne tähendus pettumust ei valmista.

Täiskuu on alati 28-päevase kuutsükli kõige olulisem hetk. See on siis, kui kuu – teie sisemise mina valitseja – moodustab täpse opositsiooni päikesega – teie välise mina valitseja -, sundides teid nägema midagi, millest te pole täielikult teadlik. Kui kuu valvab teie saladusi, valgustab päike seda, mida soovite, et teised näeksid. Kuna kuu toidab teie emotsionaalset külge, motiveerib päike teie ego. Ja just täiskuu ajal jõuab see sisemine konflikt murdepunkti, mis sunnib teid ühel või teisel viisil ohjad enda kätte võtma. Võtke protsess omaks, sest see viib alati kasvuni.

Igale täiskuule antakse oma nimi, mis põhineb kuul, mil see toimub. Veebruaris tuntakse seda lumekuuna ja selle tähendus on nii otsene, kui see kõlab. Veebruar on kuu, mil põhjapoolkeral sajab kõige rohkem lund. Selle täiskuu astroloogilised tagajärjed ulatuvad aga ilmast palju kaugemale. Tegelikult võib see olla 2022. aasta üks tähtsamaid täiskuusid.

Millal on 2022. aasta veebruari täislumekuu Lõvis?

Eelseisev Lumekuu leiab aset 16. veebruaril kell 11.56 ja tõuseb võimsas ja majesteetlikus Lõvis. See fikseeritud tulemärk on seotud teie loovuse ja teie valitud viisiga, kuidas lõbutseda. Lõvi ei armasta midagi rohkem kui eneseväljendus, seega tähistage seda täiskuud lavale astudes ja värvikat segadust tekitades. Kogemus ühendab teid uuesti teie sisemise lapsega, nii et laske oma isiksuse nooruslikumal osal näidata, kuidas pidurdamata luua. Las see täiskuu näitab teile, mis teid tõeliselt inspireerib, sest on aeg näidata maailmale oma kunstilist nägemust.

Sellel täiskuul on aga palju rohkem sügavust, kui esmapilgul paistab. See võib isegi esitada teile olulise otsuse, mis tuleb teha. Kuna päike Veevalajas, kuu Lõvis ja põhjasõlm Sõnnis moodustavad suure risti , võib see täiskuu olla see, mis käivitab rea olulisi sündmusi. Ja kuigi teil on valikuvõimalusi, võib tunduda, et igal valikul on oma ohud. Kuna põhjasõlm viib teid teie lõplikule saatusele lähemale, võib see täiskuu viia konflikti keemistemperatuurini. Vaata oma südamesse, sest sa juba tead, millise liigutuse oled järgmiseks valmis tegema. Praegu pole vaja midagi muud teha, kui piisavalt julge, et midagi ette võtta. Ja pidage meeles – kui hüppate, on universum alati olemas, et teid püüda.

Mõlemal juhul tunnete end tuleviku ees entusiastlikult. See täiskuu leiab aset ajal, mil poeetiline Veenus ja kirglik Marss moodustavad Kaljukitses ühenduse. See püsiv, kuid samas stimuleeriv energia sisendab teile elunälga, tuletades meelde kogu teie käeulatuses olevat küllust. Osalege naudingus, see on seda väärt.

Helista 900 1727 ja vali 17

ennustaja Miranda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.elitedaily.com/lifestyle/february-2022-full-snow-moon-leo-spiritual-meaning