Täna on kaduneljapäev


Täna on kaduneljapäev. Kaduneljapäev on hea aeg vabaneda kõigest sellest, mida enam ellu ei vajata või milles tahtetakse lahti saada. Täna võite mõelda, millest Teil oleks vaja vabaneda.

Võib-olla on Teil mingi halb harjumus, näiteks suitsetamine või liigsöömine? Siis oleks just täna õige aeg alustada suitsetamise mahajätmisega või dieediga. Ka on hea aeg täna eemaldada asju, mida pole meil vaja, näiteks konnasilm või kae.

Samuti on täna hea aeg kodu või töökoha korrastamiseks, suurpuhastuse tegemiseks ja vabanemiseks üleliigsetest asjadest ja halvast energiast. Selleks kõigepealt korista ja korrasta, seejärel põleta viirukeid või küünlaid.

Kõige tähtsam oleks aga korrastada oma mõistus. Võib-olla on Teil kogunenud pähe liigselt mõtteid, infokilde ja kohustusi? Proovige kõigest üleliigsest vabaneda.

Kui pea on erinevaid asju täis tuubitud, siis mõistus ei saa meid enam korralikult teenida, sest üleliigsed mõtted segavad. Nendest üleliigsetest mõtetest on just täna hea loobuda ja need kaovadki niipea kui Te olete sellise otsuse teinud.

Aitan Teid loobuda mittevajalikust helista 900 1727 valik 15.

ennustaja Aglaia