Taro kaardid ja ennustus kaartide abil.


Taro kaarte kasutatakse ennustamiseks. Nende abil vaadeldakse olemasolevate hoiakute, mõttemustrite ja sündmuste põhjal tulevikku. Taro kaartide komplekt koosneb 78 kaardist, mis jagunevad suureks arkaaniks ja väikeseks arkaaniks (ladina keeles arcanum – saladus, salajane teadmine).

Suur arkaan koosneb 22 kaardist. Igaühel oma number ja nimi. Nendel kaartidel olevad kujundid sümboliseerivad olulisi sündmusi ja olukordi. Suure arkaani kaardid on järgmised: Narr, Maag, Ülempreestrinna, Keisrinna, Keiser, Ülempreester (Hierofant), Armastajad, Kaarik, Õiglus, Eremiit (Erak), Õnneratas, Jõud, Poodu, Surm, Mõõdukus, Saatan, Torn, Täht, Kuu, Päike, Kohtumõistmine (Kohus), Maailm

Väike arkaan koosneb 56 kaardist, jagunedes 4 masti (Sauad, Mõõgad, Karikad ja Mündid). Iga mast jaguneb omakorda numbrikaartideks (äss, kaks, kolm, neli, viis, kuus, seitse, kaheksa, üheksa ja kümme) ja neljaks õukonnakaardiks (paaž, rüütel, kuninganna ja kuningas).

Taro kaarte kasutatakse üldjuhul praktiliste probleemide lahendamiseks, loovuse visualiseerimiseks, mediteerimiseks, enesearenguks ning ennustamiseks.

Taro kaartidelt küsimiseks tasub probleem enda jaoks põhjalikult läbi mõelda. Seeläbi selgub küsijale paremini ka see, mida ta ikkagi täpsemalt teada soovib. Mida täpsem on küsimus, seda parem saab olema ka vastus. “Ei” ja “jah” küsimusi tasuks vältida, kuna nendele ei ole võimalik vastata.

Pole hea esitada küsimusi nende inimeste kohta, kellel puudub küsijaga side. Sellise inimese kohta ei saa Taro kaardid vastuseid anda, kuna küsija alateadvusel pole konkreetse inimese kohta infot.

Kui on aga korragi olnud kokkupuude inimesega, kelle kohta küsimus esitatakse, siis saab Taro kaartide abil ka vastuse.

Tuuakse välja ka teemad mille puhul saab Taro kaartidega vastuseid:

Perekond, partnerlussuhe, armastus
Esivanemad
Töö ja rahaga seonduv
Minevikusündmused. Nende põhjused ja selguse leidmine
Parimate otsuste või tegutsemisviiside leidmine
Probleemide lahendamine
Eesmärkide saavutamine ning sellega seonduvad otsused
Sündmuste või asjade hetkeseis ja areng
Situatsioonide või hoiakute hetkeseis ja põhjused
Tulevik (eesseisvad tendentsid ja perspektiivid)
Tervis (tuleb arvestada, et Taro kaartide abil ei saa panna diagnoose)

Kui soovite ennustust või täpsemat teavet Taro kaartide kohta

helistage 900 1727 ja valige 27.

Kõike kaunist Soovides
Ennustaja Artos.