Erak – võta tagasi oma isiklik vägi


Erak tuleb teatega, et kuigi sotsiaalne suhtlus on tähtis siis mõnikord on siiski oluline ka tagasi astuda ning tähelepanu pöörata sisemisele vaikusele- see aitab mõista enda sisemist väge.
Erak tähendab ka seesmist tarkust mis tuleb läbi enese reflektsiooni. Sinu vastused on sul olemas kui vaid lubad endale mõtete koondamist ja vaikust, et tõeni jõuda. Kasuta kõiki oma meeli tunnetamiseks mis on sinu jaoks just praegu õige ja oluline.
Tööelus näitab erak, et oled liiga palju panustanud materiaalsele poolele ning tähtis oleks leida tasakaal elu erinevate aspektide vahel. Erak soovitab ka võtta aega ja peegeldada endale seda, kas teed ikka seda, mida sa tõeliselt soovid.
Armastuse lauas küsib eraku kaart sinult, et kas oled ikka päris kindel, et oled suhteks valmis. Päeva taro soovitab enne mõelda ning siis alles tegutseda.
Kui sul on enesekindluse või madala enesehinnangu probleem, siis suhtes olemine seda ei paranda vaid sellega tuleks tegeleda enne suhtesse astumist sest vaid nii tõmbad endale partneri, kellega koos saavutad õnneliku suhte.
Erak tuleb ka ütlema, et tegele oma vaimsuse ja spirituaalsusega, see võib nõuda endasse süüvimist ja mõningast üksindust kuid aitab sind lähemale, et oma hingeõppetundide läbimisele.
Roosi on olemas, et aidata sul paremini iseennast ning oma õppetunde mõista.
Helista 900 1727 valik 17