Jõud


Tarokaart Jõud.

Võtmesõnad: Energia, tugevus, vitaalsus, tahtejõud Tugevus on kõige jõulisem vorm ja teil on see olemas. Jõud on väga õnnelik kaart, kui võidelda haigustega või taastuda vigastustest.

Kaldute oma probleemidele julgelt vastu astuma ja neid vallutama visaduse ja tahte kaudu. Selle võimega elu tõketest üle saada on aga vastutus kontrollida iseennast ja see kaart võibolla hoiatus enda tegevuse või emotsioonide juhtimiseks enne, kui need teid või inimesi, kellest hoolite, kahjustada.

Teie jõud on tasakaalus ja teil on nii füüsilist vastupidavust kui ka vaimset jõudu. See sisemine jõud võib viia selleni, et peate uurima oma võimete muid võimalusi.

Täna on hea päev oma elujõu tunnetamiseks. Tugevus on alati valik, sa valid kas lüüa käega unistustele esilekerkinud katsumuste ilmnemisel või kasutad jõudu, mis on sinus olemas. Iga kord kui sa tegutsed oma kõrgema eesmärgi nimel, ületades väliseid katsumusi, muutud sa tugevamaks. Kuid pea meeles ka võimast armastuse tunnet.

Tasakaal nende kahe vahel toob sinu ellu tõelisi imesid. Suhetes ja armastuses võib esile tulla tugevaid emotsioone. Seetõttu suuna vestluseid teemadele, mis toovad esile empaatiat ja sügavat rahulolu. Juhul kui sinus valitseb tunnete teine spekter, leia endas jõud meenutamaks ja tunnetamaks hetki kus sinu ja kaaslase vahel valitses täiuslik harmoonia.

Tööl suuna oma energia meisterlikkuse suurendamisele või hoopis üllata millegi huvitavaga.

Kui soovid abi olukorra lahtimõtestamisel, helista 900 1727 ja vali 15.

Ennustaja Amara