Kaarik


See Suure Arkaani kaart tähistab stiihia ja mateeria jõudude allumist inimese mõistusele ja tööle. Kaardil on kujutatud kaarikut juhtimas sihikindel ja tugev inimene, kellel on olemas kõik vajalikud kogemused ja vahendid, et oma teekonnal edukalt hakkama saada. Kaarikut veavad must ja valge hobune. Juht peab saavutama tasakaalu ja suutma juhtida neid talle soovitud suunas.

Kaariku kaart näitab, et jätame oma tuttava ümbruse ja asume teekonnale. Siin on tegu enesekindluse, ettevõtlikkuse ja riskivalmidusega. Kaart vihjab osavusele ja jõule aga kuna teekond on uus ja tundmatu, siis tuleb usaldada lisaks ka intuitsiooni, et suuta hallata kõiki nüansse, mis teel võivad meie ette sattuda. Ennustamisel viitab kaart edule ja soovitud tulemuste saavutamisele, pikk hüpe edasi.

Töö valdkonnas näitab Kaarik uue karjääri algust või uute töökohustuste vastuvõtmist. Kindel ja stabiilne liikumine ülesmäge.

Suhetes võib Kaarik vihjata uue suhte algusele või siis olemasoleva suhte uueks muutumisele. Harjumuspärane rutiin saab murtud ja uus sügavam lähedus loodud.

Tänase päeva mõistatused valmistavad ette tee homseks. Vastused, mis on kõikidele võrdsed, on nagu ühesuunalised tänavad ega juhi siinkohal edasi. Omaenda tõelise tee on võimalik leida siis, kui minnakse heade soovide teed. Tasub püüda oma unistusi, enne kui need käest libisevad.

Helista 900 1727 ja vali 11. Vaatame koos, mida toob tänane päev just Sulle.

Ennustaja Luna