Karikate 7 – vajadus teha otsuseid


Karikate seitse tähendab otsuseid ning otseselt seda, et lähitulevikus tuleb sul vastu võtta suuremad otsuseid. Kaart näitab, et valikuid võib olla mitmeid kuid oluline on neile läheneda nn kaine pilguga ning koguda infot, enne kui otsustada.

 

Kaart viitab sellele, et pigem kipud hetkel situatsiooni vaatama läbi illusioonide prisma ning oled nn peaga pilvedes. Võib isegi olla, et sinu ootused ei ole reaalsed ning see mõjutab ka seda, kuidas elus edasi liigud. Praegu on tähtis mõelda kriitiliselt ning usaldada oma sisetunnet, et valida endale õige suund edasiseks.

 

Karikate seitse hoiatab ka, et mitte langeda pettuse, valede ja illusioonide võrku. Ole ettevaatlik ning ära mine ahvatlustega ja kiusatustega koheselt kaasa. Peatu ja mõtle. See hoiatus kehtib iga elu valdkonna kohta. Kui midagi tundub liiga hea, et tõsi olla siis võta endale mõtlemiseks aega.

 

Karjääris võib ette tulla positsiooni või isegi karjääri muutuseid ning see juhtub täiesti ootamatul viisil. Kaart ütleb, et taaskord tuleb kõik aspektid läbi vaagida.

Armastuses viitab kaart sellele, et uus inimene on su ellu saabumas ning see võib tekitada küsimusi suhte kohta, milles oled praegu. Jäta aga meelde, et kõik pole kuld, mis hiilgab.

 

Aitan sind otsuste ja valikute tegemisel,

 

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17