Karikate kuninganna – ole kontaktis oma emotsioonidega


Karikate kuninganna tähendab headust, tundlikust ja armastust ümbritseva vastu. Kaart toob sõnumi olla kontaktis oma naiselikkusega või naiseliku poolega. Rahu ja harmoonia tuleb su ellu kui kuulad oma sisemist häält ja usaldad oma tundeid kuid ei karda ka abi paluda ja kontakteeruda ümbritsevate inimestega.

 

Esimene tähendus päeva kaardil on see, et usalda naist oma elus, kes on tasakaalukas, toetav ja kellele võid loota. Ta mängib su elus olulist rolli ja abistab sind palju sinu eluteel. Ta oskab näha asju nii nagu need on ning seda ka siis kui sa ise ei suuda. Kui ta midagi soovitab, siis on mõttekas seda ka kuulata.

 

Karikate kuninganna rõhutab ka, et oluline on hetkel keskenduda iseendale ning teha just neid asju, mis su hingele rõõmu pakuvad. Kõigepealt on oluline sinu enda vaimne tervis ja tasakaal ning alles seejärel oled valmis aitama teisi. Mõtle südamega sest nii saad vastused, mida vajad.

 

Tööelus soovitab kaart läbi mõelda kas töö mida sa teed toob sulle emotsionaalset heaolutunnet või mitte. Palganumber pole kindlasti tähtsam sinu sisemisest rahutundest. Kui sa ei ole rahul, siis nüüd on aeg edasi astuda, uued võimalused juba paistavad.

 

Armastuses rõhutab kaart toetuse, hoolivuse, turvalisuse tähtsust. Kui need on sul olemas, siis oled õigel teel aga kui mitte siis ära lepi vähemaga. Vallalistele tähendab kaart armumist lähiajal.

 

Meeles tuleb pidada, et eelkõige oled tähtis sina ise sest vaid nii suudad olemas olla ka teiste jaoks

 

Vaatame koos kuidas kuulata oma südame häält.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17