Karikate Kuninganna


Tänase päeva märksõnadeks on küpsus, emotsionaalsus, tasakaalukus, turvatunne, naiselikkus, sensitiivsus, lahkus, intuitsioon, lojaalsus, empaatilisus, toetamine, emalikkus, unistamine, rahu.

Täna on inimesed rohkem kontaktis nii enda kui teiste emotsioonide ja vajadustega. Me automaatselt rohkem kaldume hoolivamaks, toetavamaks ja mõistame teisi paremini. Inimesed tahavad rohkem olla andja ja hoolitseja rollis. Energiad on täna rahulikumad ja toetavad inimesi.

Tekib vajadus olla rohkem kodune, pere ja lähedaste juures, samuti teha sisekaemust. Võite tunda teiste ja ümbritsevaga rohkem kontakti ja võtate asju tasakaalukalt. Mõnel tekib ka rohkem teadmisi ja saavutavad parema kontakti oma kõrgema Minaga.

Kui isegi täna tuleb mingeid takistusi või teemasid üles, siis minna kontakti nende päeva märksõnadega on sul võimalik need kergusega ületada või lahendada. Kasuta oma naiselikkust ja empaatiat selleks. Mehed samuti ei saavuta täna läbi tugevuse ega maskuliinsuse, vaid saades kontakti oma pehme ja avatud olemusega. Täna on võimalik on suhetes luua harmooniat ja armastavat keskkonda. Seega visake maha kõik maskid, relvad ja tüliõunad, sest tänane päev on heaolu loomiseks. Sellega saate täita nii iseennast ja teisi.

Kui tunned, et Sinu ümber on liiga palju segadust või probleeme ja tahad jõuda tulevikus oma soovideni siis võta minuga julgelt ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 12.

Ennustaja Aglaia