Karikate Neli


Tänase päeva märksõnadeks on kahetsus, paigalseis, igavus, fantaseerimine, isolatsioon, mõtisklused.

Täna võime tunda kerget rahulolematust elu suhtes ja isegi ohvrimeelsust, et miks just on minu elu selliseks kujunenud ja hoopiski tahaks teistmoodi. Me hoiame kinni veel vanadest mustritest, ideedest ja mõtetest, mis on ammu juba ajale jalgu jäänud. Kuna me ise pidurdame oma edasiliikumist siis tunneme frustratsiooni, et elu pole piisavalt muutunud soovitud suunda.

Tegelikult ei ole me otsustanud vastutada enda elu eest ja püüelda selle poole mida päriselt hing ihkab, vaid laseme ennast minevikul ja välisel keskkonnal mõjutada. Seetõttu võimegi jääda kohapeale tammuma ja kõike endast väljaspool süüdistada.

Läbi mõtiskluste, emotsioonide ja mälestuste tuleb pinnale, mida me enam ei taha või millega ei ole rahul. Kuna meie fookus on rohkem sellel, mida mitte tahta siis me oleme ka pimestatud ja ei näe võimalusi enda ümber. Täna on õige aeg teadvustada oma paigal hoidvaid mõtteid, mis tekitavad negatiivseid tundeid ning jätta nad maha. Selle asemel peaks mõtlema vastupidiselt ainult sellele, mida soovid oma ellu. Sest kõik kuhu sa oma mõtted ja energia suunad sinna poole hakkad ka liikuma.

Kui suudame täna oma mõtted ja tunded hoida olevikus ning suunata oma energia unistustesse, siis hakkame edasi liikuma. Peame meeles, et igasugune tagasivaatamine on enda elu pidurdamine ja saboteerimine. Loomulikult peame leidma rahu enda sees, kuid otsi rohkem lahendusi, kui et iseennast või teisi süüdistada, sest see ei loo sinu elu ega soovitud tulevikku.

Kui tunned, et sul on raske ja elu ei liigu soovitud suunda, siis võta minuga ühendust ja aitan sul leida õige tee.

Helista 900 1727 ja vali13.

Ennustaja Aurora