Karikate Üheksa


Tänase päeva märksõnad: soovide täitumine, küllus, õnn, tähistamine, kordaminekud, edu, positiivsus, rahuldus, tulemused, saavutused, enesekindlus, meelelahutuslik, tunnustus, õnnistused.

Päev on positiivsetes energiates. Kui viimased päevad või nädal on olnud keeruline või raske, siis täna võite kogeda kergendust ja näha tunneli lõpus valgust. Kuna nädalapäevaks on ka reede, siis täna on soositud igasugune meelelahutus, üritused, sotsiaalsus või millegi tähistamine. Positiivne energia loob täna positiivsust juurde. Väga paljud, kas pooleli olevad teemad või takistused saavad täna lahenduse või ületatud. Üles kerkivad Universumist ka väga palju võimalusi ja inimeste energia tõuseb.

Suhetes on kergust ja nautlemist. Täna on soositud romantika, sensuaalsus, ühised teemad. Hea päev pidustusteks ja sõpruskonna kokku kutsumiseks. Kasutada tänaseis positiivseid energiaid, et luua suhetes ilusaid mälestusi ja kogemusi. Vallalised inimesed on rohkem suhtlemisaldis ja avatumad, seega on kergem kaaslast endale leida.

Töövaldkonnas võite saavutada täna edu. Kui olete varasemalt pingitanud, siis võite tunda võitu või saada tunnustuse osaliseks. Töötegemine on soodne, sest tulemused on täna lihtsad tulema. Kui täna midagi alustate, siis võib see endaga suuri kordaminekuid kaasa tuua. Rahaliselt on hea päev täna. Võite proovida täna õnne mõnes mängus või investeerida kui tunnete enesekindlust. Samuti kui olete ammu oodanud, et küsida palka või boonust, siis võib selleks õige aeg olla.

Kui soovid isiklikku ennustust või vastuseid, siis võta minuga julgelt ühendust.

Helista 900 1727 ja vali 33

Ennustaja Sildare