Keisrinna.


Keisrinna, nagu nimigi viitab, on tõeliselt kuninglik ja küps naine. Tema kohalolust õhkab rahulikkust ning tema peas on kroon kaheteistkümne tähega. Number kaksteist on oma olemuselt väga mitmetähenduslik, nii teame me kahteteistkümmet apostlit ning ka seda, et seda arvu nimetatakse kuraditosinaks.

Selle kaardi tähendusteks on naiselikkus, ilu, loodus, hoolitsemine enda ja teiste eest ning küllus. Selle varjupool aga on loomingulisuse puudus ning teistest sõltuv olemine. Keisrinna ei sõltu, ta jagab oma küllust, naiselikku sharmi ning küllust ausalt ja heldelt. Ta annab nii, et ei jää ise puudusesse, kuid oskab ka naiselikkuse kehastusena võtta vastu kõik, mis tema teele tuleb.

Selle kaardi tähendused paluvad teil mõelda, kas on elus mingisuguseid aspekte, mis on blokeeritud. Olgu selleks küllus, armusuhted, tervis. Usu, universum soovib, et sa võtaksid sisse oma õiglase koha sellel troonil ning kannaksid oma krooni uhkusega.

Kui tunned, et oled segaduses ning ei mõista, miks üks või teine asi on sinu elus aset leidnud või soovid juhatust kaartidelt selle kohta, kuidas suurendada oma elus juba kõike olemasolevat helista numbril 900 1727 ja vali number 15.

Ennustaja Amara