Kuu – seisa oma hirmudele vastu


Kuu kaart sümboliseerib segadust, ärevust ja hirme. Kaart tuleb meile ütlema, et mineviku ja oleviku negatiivsed emotsioonid tuleb vabastada mitte neisse kinni jääda ning lasta neil kasvada. Oma hirmudele ja ärevustele tuleb otsa vaadata ning nendega tegeleda.

 

Kuu rõhutab, et oled lasknud oma tunnetel ja ettekujutustel oma elu üle kontrolli võtta. Ära mõtle üle vaid püüa olukordadele konstruktiivselt läheneda. Kuu kaart on omamoodi hoiatus mitte lasta negatiivsusel üle pea kasvada, usaldada oma sisetunnet ja liikuda edasi, sest nii saad lahti ka sellest, mis sind takistab.

 

Kuu tähendab vahel ka illusioonis elamist. Vaata tõele näkku, sest kõik pole päris nii nagu arvad. Varjatud tõde tuleb varsti päevavalgele kui vaid natuke asjaolusid uurida.

 

Tööelus tähendab Kuu segadust ja võimalikku pettust. Ole ettevaatlik sellega, mida sulle pakutakse või mida sinust tahetakse. Taaskord usalda siinjuures vaid iseennast.

 

Armastuses viitab kaart suhtlusprobleemidele ja arusaamatustele. Omavaheline kommunikatsioon on väga oluline ning selle piisaval puudumisel tekivadki teineteise valesti mõistmised. Kuu näitab sulle kätte õige tee ja toob sõnumi suhelda omavahel positiivsel moel. Vahel tähendab kuu ka seda, et inimene kes sulle meeldib pole päris see kellena ta end näitab.

 

Helista mulle ning leiame viisi kuidas segadused sinu elus lahendada.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17