Maag – aeg manifesteerida endale kõike soovitut


Maagi päeva kaart tuleb välja siis kui on õige aeg võtta kokku oma sisemine vägi ning luua oma ellu kõike mida ihaldad. Tänane päev on ideaalne palumaks universumilt oma soovide täitumist.

Maagi kaart on ülitugeva energiaga ja viitab sellele, et sinu soovid täituvad kasutades ära oma tahtejõudu, väge ning universumi toetust. Maag valdab kõike elemente ning kinnitab sulle, et sul on olemas kõik, et oma ideed ja eesmärgid ellu viia.

Tänane päev on just õige päev manifesteerida soovitut ning sind saadab edu, olgu see siis seotud armastuse, tööelu, ettevõtmiste või tulevikuga üleüldiselt. Päeva energia toetab sind ja asjad hakkavad kulgema positiivselt. Samas hoiatab maag, et ära allu manipulatsioonidele ning jää illusioonide võrku. Mõtle läbi täpselt mida sa tahad ja kuidas sa tahad ning saada see soov teele.

Maagi kaarti võiks kirjeldada nagu trumbi kaarti- see annab sulle suure eelise mängus nimega elu.

Karjääri osas toob maag häid sõnumeid. Sa paned oma sisemise potentsiaali tööle ning see toob soovitud tulemuse. Kui oled alustamas ettevõtet või ootamas on uus algus tööalaselt siis maag kinnitab, et oled õigel rajal ning õige aeg on just praegu. Rahavoog on samuti hea ning võib tekkida võimalus investeerimiseks.

 

Armastuses tähendab päeva kaart kellegi uue ja erilise saabumist su ellu. See on karmaatiline kohtumine ja hoogsa algusega. Samas näitab maag, et ole ettevaatlik paarilise tõeliste kavatsuste suhtes, inimene kes on su elus võib kasutada šarmi oma kasuks. Kuna aga maagi kaart on ka soovide kaart, siis võta täna aega ja manifesteeri enda ümber just selline armastuse energia nagu su unistustes on see olnud.

 

Üleüldiselt ütleb maag sulle järgmist: ” Tea, et sa oled vägev ja imeline. Tunnusta ja mõista oma sisemist väge ning väline maailm hakkab peegeldama seda jõudu, mis sinus on. Sa saad kõik, millele oma mõtted suunad.

 

Olen sinu päralt ning vaatame koos kuidas käivitada oma sisemist väge ning saada vastuseid sind põletavatele küsimustele.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17