Mõõdukus – otsi oma elus harmooniat


Mõõdukus tuleb kindla sõnumiga- sa suudad oma elus leida harmooniat ja nautida head elu ka siis kui mõnikord tekivad probleemid . See on sõnum inglitelt – oma püsivuse, kannatlikkuse ja kindla teadmisega saavutad tasakaalu oma elus
Kaart kinnitab, et sa osad ja suudad leida lahendused hetkel üleval olevatele muredele ja probleemidele ning teha koostööd teistega enda ümber. Suudad saavutada kokkulepped ja kompromissid nii et kõik jäävad rahule.
Päeva kaart soovitab, et hoia ennast eemale ekstreemsetest situatsioonidest. Mõned olukorrad võivad olla keerulised kuid tasakaalukas lähenemine ja kannatlikkus viivad sihile rohkem kui emotsionaalne reageering.
Olles oma emotsioonide ja reageeringutega mõõdukas ja kontrollides ennast annab võimalused rahumeelseteks otsusteks. Ära hinda inimesi ja olukordi kiirustades ega reageeri koheselt vaid astu korraks samm tagasi.
Mõõdukus räägib, et hetkel ei ole parim aeg suurteks väljaminekuteks ega finantsilisteks riskideks, pigem tuleks kinni hoida eelarvest.
Armastuse valdkonnas toob mõõdukus positiivseid uudiseid ning suhtes olevale inimesele tähendab harmoonilist aega oma paarilisega, vallalistele aga kohtumist kellegagi, kes täpselt ellu sobib.
Helista ja vaatame kuidas enda ümber harmooniat luua.
Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17