Mõõkade 7 – ära allu manipulatsioonidele


Mõõkade seitsme märksõnad on valed, vargused, varjamised ja manipulatsioon.

 

Kaart tähendab, et su ümber on olukorrad, mis ei pruugi päris nii tõelised olla kui sind uskuma püütakse panna või inimesed, kelle eesmärk on sind mingil määral petta. Mõnikord viitab kaart ka su endale ja sellele, et aususega ja avameelsusega teed palju rohkem ära kui valede ja varjamistega.

 

Päeva kaart hoiatab inimeste eest kes kasutavad manipulatsiooni ja kontrolli, et saada seda mida nad tahavad. Hoia silmad lahti ja ära usalda kõike, mida kuuled. Oma loogilist mõtlemist kasutades mõistad, mis tegelikult toimub

 

Tööelus soovitab kaart olla oma tegevuses nn läbipaistev, mis aitab asjadel paremini edeneda. Kaart räägib, et peaksid läbi mõtlema mida oma töös täiustada ja parandada, et töö sujuks veelgi edukamalt.

 

Armuelus viitab Mõõkade seitse sellele, et suhtes võib olla tegemist petmisega seda siis kas sinu või partneri poolt. See võib olla nii füüsiline kui vaimne petmine või valed, mis teie vahele on tulnud. Kaart soovitab asjad ausalt selgeks rääkida ning seejärel otsustada, kuidas edasi minna.

 

Kaardi soovitus on olla enda vastu aus ja teha kannapööre kui tegelikult tead, et oled olnud valel teel.

 

Aitan sind leida õige rada edasiminemiseks

 

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17