Mõõkade Kaks.


Valikud, valikud, valikud.. See nädal toob selle kaardi energiaga kaasa väga palju erinevaid valikuid, teid mida mööda saad minna ning küsimuse.

Mille valid sina täna? Millist rada soovid käia? See kaart viitab otsustamatusele ning see võib olla ka mõistetav kui valikuid on mitmeid. Tänapäeva ühiskonnas on paratamatult valikuid igas ajahetkes ning neid on palju- proportsionaalselt Sinule osaks saava infotulvaga. Kuidas siis teha õige valik ?

Ilmselt oleks hea mõelda selle üle, et paigal siesta ei ole võimalik kuna elu on oma loomuses pidevas liikumises küll aga on võimalik selles protsessis olla õnnetu, “ajada sõrgu vastu” ja keelduda aktsepteerimast seda, mis seisab Sinu ees. Selle asemel ärka Mõõkade kahe energia avaramale, helgemale aspektile ning mõista et valikutes on ka võim, suveräänsus ning kuigi on alati ka vastutus siis on Sinu langetatud valikud alati Sinu enda parimaks hüvanguks. Sellisel moel ei kahetse sa tehtud ning hoiad energia pidevas, ühtlases liikumises.

Soovin sinule julget pealehakkamist siin sügisekuudel kui ka edaspidi ning loo juba täna see, mida tahad näha aset leidmas homme!

Kui tunned, et vajad täpsemat seletust oma elus aset leidva osas ja ka juhendust helista numbril 900 1727 ja vali 15.

Taipamisi soovides, Amara