Mõõkade Viis


Päeva märksõnad on alistumine, muutus, teise suunda jalutamine, eneseohverdus, saboteerimine, kommunikatsiooni puudus, kaitse, võitlus, konflikt, katsumuste ületamine, keerulised situatsioonid, enese eest seismine, proovilepanek.

Täna võivad tulla üles erinevad situatsioonid, mis võivad käivitada inimestes erinevaid tundeid ja mõtteid. Häiritud on inimeste vaheline kommunikatsioon, kuna eneseväljendus võib olla vähene ja sisemus tekitada konflikti. Oluline on jääda igas keerulises situatsioonis rahulikuks, mõelda ratsionaalselt ja emotsiooni pealt mitte tegusid teha. Võitlemise asemel tasub muuta suunda ja ennast juhtida eemale. Katsumused tulevad meie ellu, et me saaksime areneda ja muuta oma tavapärast käitumist, mis viib helgema tuleviku poole.

Kui oled täna rohkem kontaktis iseendaga, siis ületad erinevad takistused ja saad iseennast tunnustada. Suhetes tasub olla rohkem mõistvam ja diplomaatilisem, ei tasu võtta teiste emotsioone isiklikult. Olge täna rohkem vaatleja rollis, astuge välja situatsioonidest, mis ei sobi teile. Koostöö on täna raskendatud ja probleemi lahendamised edasi lükata.

Kõik rahaga või finantsidega seonduv on täna keerulisem. Mõelge asjad paremini läbi ja suuri oste pole õige aeg teha veel.

Kui tunned enda elus katsumusi, mida on üksinda raske ületada, siis võta julgelt ühendust ja üheskoos saame leida sulle sobivad lahendused.

Helista 900 1727 ja vali 33

Ennustaja Sildare