Müntide 4 – ära lase materiaalsusel ülekaalu saavutada


Müntide 4 toob sõnumi sellest, et oma soovid materiaalses maailmas on vaja kontrolli all hoida. Meile kõigile on finantsiline turvalisus oluline kuid oluline on tasakaal erinevate valdkondade vahel.

Kaart soovitab mõelda täpselt läbi, mis on see summa, millega kenasti toime tuled ning mitte lasta ahnusel sinust parimat võtta.

 

Kaart tähendab ka vajadust finantsilise stabiilsuse järele. Võid tunda, et oled kontrolli kaotamas ega tea kuidas olukorrast välja tulla. Samas hoiatab Müntide neli, mitte panna kogu energiat tööle ja rahale ning selle läbi isoleerida ennast sotsiaalsetest suhetest ja perest. Sa saad edu ja stabiilsuse ka siis kui see ei ole kogu aeg sinu peamine eesmärk. Muidu võib juhtuda, et ühel päeval oled ilma rohkemast kui ette kujutasid. Pigem võta suund tasakaalu poole, kus üks valdkond pole teisest tähtsam.

 

Armastuses viitab kaart sellele, et võid olla oma suhtes või oma partneriga liiga kontrolliv, ebakindel ja armukade või teisel juhul ollakse seda sinu suhtes. Tuleb meeles pidada, et survestamine ja kontrollimine toob vastupidise efekti. Kaart soovitab lasta asjadel omasoodu voolata ning kas leppida oma situatsiooniga või lahkuda. Kõik on sinu enda kätes.

 

Müntide kaart rõhutab ka seda, et lase lahti kõik negatiivsed emotsioonid, mis on sinusse kogunenud – hirm, viha, mure ja kahetsus. See toimib puhastusena su hingele ja kehale.

 

Helista ja vaatame, milliseid emotsioone just täna vabastama peaksid.

Ennustaja Roosi 900 1727 valik 17